Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le a félelmeimet?

Hogyan győzzem le a félelmeimet?

Figyelt kérdés
2 hét múlva találkozom a barátom szüleivel. Félek, hogy nem tartanak majd elég okosnak, vagy szépnek. Azt sem tudom, hogyan köszönjek majd nekik, vagy hogyan viselkedjek. Valószínűleg majd játszani fogom a csendes, aranyos kislányt, mint mindig, ilyen helyzetekben. Szerintetek mit csináljak? Nagyon félek, hogy nem fognak kedvelni.
2010. jún. 10. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez nem csak tőled függ... Én se vagyok nagyon gyorsan oldódó típus, viszont a párom anyukája szeretettel fogadott, és kérdezgetett. Arra meg muszáj volt válaszolnom.... :))

2010. jún. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én csak hebegni-habogni fogok össze meg vissza, ez biztos. :/ Nem vagyok valami kommunikatív. Legalábbis ez a saját véleményem, mások szerint f.som a szót :D
2010. jún. 10. 07:54
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

akk próbálj meg majd ott is szájmenést kapni:D

am én is így voltam,de utána már tök jól megvoltam:Dén is hebegtem össze-vissza:D

2010. jún. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Gondolj arra, hogy a bátorság nem a félelem hiánya, hanem egy döntés, hogy van, ami a félelemnél fontosabb.

Ha meg nem fontosabb, akkor hagyd a fenébe...

2010. jún. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, illene odatenni, hogy honnan idéztél:)


Kérdező,. te pedig ne félj, erre nincs biztos módszer. A fejed biztos nem fogják leharapni:)

2010. jún. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg:minden két emberen múlik,és ha normálisak a szülei,azt a viselkedést fogod kapni,amit Te adsz!Tehát,ha illemtudó vagy,kedves,és kezdeményezed a beszélgetést(ez lehet akár egy sütirecept is),akkor ők is így viszonyulnak Hozzád.Természetesen az is lehet,hogy valamelyikük,vagy mindegyikőjük alapból bunkó,de ilyenkor is úgy kell viselkedni,hogy lássa a barátod,Te megteszel minden Tőled telhetőt.

Nekem például a húgával akadtak gondjaim,de rájöttem,hogy ha fejen állok,akkor sem fog szeretni.

Eleinte mégis mindig törekedni kell arra,hogy a másik meg tudjon nyílni felém.Persze ha nem akar,az már az ő baja,de Te legalább próbálkoztál.

2010. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, valami filmben hallottam.
2010. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezen mindenki átesik,És mindenki fél egy kicsit Maradj szerény,Ne beszélj sokat.Majd ők ugy is kérdeznek.Nem kell mindenre válaszolni.Majd észreveszed,hogy kedvelnek-e? Ha nem ugy is jo nem velük élsz majd.
2010. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne parázz, nem rajtad múlik, hogy megkedvelnek-e. Van olyan szülő, aki pozitívan áll a gyereke választottjához, ő valószínűleg mindenképp kedvelni fog az elején (kivéve ha valami extrém dolgot csinálsz, pl. részegen odahánysz vagy káromkodsz), és van olyan szülő is aki rosszindulatú és aljas, egyből elkönyveli hogy hü.lye vagy (mielőtt még odamennél), és esélyt sem ad neked, hogy esetleg normális is lehetsz. Na ő a kákán is csomót fog keresni, és ha a legkifogástalanabbul viselkedsz, akkor is uszítani fogja a párodat a hátad mögött, és amint becsukódik az ajtó a hátad mögött, mocskolni fog. Szerencse kérdése az egész (mint majdnem minden az életben). 29 éves vagyok, túl vagyok egy-két ilyen bemutatáson, találkoztam mindkét típussal. Nem rajtad múlik, hidd el. Ja csak egy tanács: ha a kákán is csomót kereső rosszindulatúval találkozol, legyél erélyes és határozott, az ilyenek van amikor meghunyászkodnak az erélyes viselkedéstől. A kedvessel meg így is úgy is jól ki fogsz jönni. Remélem, az utóbbihoz lesz szerencséd.
2010. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!