Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék a szüleimnek wellnes...

Szeretnék a szüleimnek wellness hétvége cuccot adni, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Most kaptam meg az első fizumat és szeretném meglepni a szüleimet:D a lényeg, hogy legyen a helyen tv, medence és bowling. tudtok ilyet ajánlani? vagy abban segíteni, hogy hogy tudnék erre rákeresni a googleben?
2018. márc. 10. 18:45
 1/7 A kérdező kommentje:
jaa és golf is legyen. akár szabadtéri, akár ilyen beltéri helyen:D
2018. márc. 10. 18:47
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Kb az alábbi szavakra kéne keresned:

szállás

welness hétvége


Melyiket próbáltad már?

Vagy egyszerűbb volt rögtön ide írni?

2018. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
beírtam, h wellness hétvége. de eddig nem találtam olyan oldalt, ahol be lehet állítani a feltételeket hogy az alapján adja ki a találatokat. közben írtam ide is angyalom, igen
2018. márc. 10. 19:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Booking, trivago.

Beirod wellnes hetvege x helyen. Beallitod a napokat. Es kiadja a helyeket, ott megnezheted hogy van-e az igenyeidnek megfelelo szolgaltatas. Ennyi.

2018. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

[link]



golfpalyas.. [link]

2018. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zoli780806 ***** válasza:
81%
Ajánlanék, de hogy még TV is legyen a szobában....hát ez megnehezíti.
2018. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Beltéri golf, az milyen?:-) Tévé minden normális szállodában van, a legtöbb wellnesshotelben bowling is. Golfhoz Bükfürdőn ott van ez: [link] Kehidakustányban ez: [link]

Tatán ez:

[link]

Szarvaskúton:

[link]


A Balatonon Balatonudvariban van golfpálya, annak a környékén, Tihanyban, Balatonfüreden érdemes szállodát keresni, pl. az Anna Grand Hotelt.

2018. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!