Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így sem engedik haza?

Így sem engedik haza?

Figyelt kérdés

A férjem katona és már lassan 2 hete Miskolcon van az árvíz miatt. Most úgy tudom, hogy Szerencsen vannak az iskolákban (ott alszanak, esznek, isznak stb...) de ottmaradtak, mert a Tisza is ki fog öntetni. Sokan megsérültek, mondjuk neki egy kiálló vas valami kb 5cm hosszúságban kitépett a kezéből egy darabot, nagyon leégett, a lába is megsebesült és még sorolhatnám. Sebesülten sem engedik haza? (Somogy megyében lakunk).


Lehet, hogy nem jó kategóriába írtam...mindegy. Ja és még egy kérdés. Az iskolákban nem maradt gyógyszer és más egyéb orvosi dolog. Azt ki kell fizetni? És kiknek?


Előre is köszi :).

24/L


2010. jún. 9. 19:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%
20,16-os...ahhogy sejtem felsőzsolca...jól tippeltem? :( mamámék házát ott öntötte el az ár...
2010. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%
21:55 Nem jól sejted. :( sajnálom.
2010. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ma hazajött. Az az 5 centi vagy 10 centi...és elég csúnya. De lehet, hogy vissza kellesz menni.
2010. jún. 11. 20:07
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már nagy a boldogság.... De szerintem ebben a katasztrófális helyzetben egy picit háttérbe szoríthattad volna, hogy mit szeretnél. Nagyon nagy szükség volt és van rájuk azokon a területeken.
2010. jún. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem én mondtam neki, hogy jöjjön haza. Csak már haza engedték őket. Nem azért jött mert én azt szerettem volna :)
2010. jún. 12. 10:03
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

De jó is volna, ha akkor jönne haza amikor szeretné az ember, ugye kedves Kérdező! A párom is már itthon van, de már nem kell vissza mennie.

Örülök, hogy megkönnyebbültél!

Egy katona párja. ;)

2010. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egyet értek a 19.30-as hozzászólóval! Akár szép vélemény, akár nem... Borsodban rengeteg rendőr, katona, és civil önkéntes segített, mindegyik rák vörösre égett! Sajnálatos hogy megsérült, és remélem minden gond nélkül felépül, de tényleg addig örülj, amíg csak árvíz védekezni vezénylik, és nem harcolni! :( Én nem is tudom hogy bírnám ki egy katona feleség helyében...
2010. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
80%
Neked nem ez az első kérdésed ezzel a katonásdival kapcsolatban ugye?Jó oké mindenki tudja most már hogy micsoda hős az urad,csak tudod azoknak az embereknek nagyobb bajuk is van mint egy 5 vagy 10 cm seb.Egyébként mi ezt honnan tudnánk hogy haza engedik vagy sem,illetékeseket kellet volna kérdezned.De most már hogy otthon van gondolom meg nyugodtál,csak kérlek hogy ha a Tiszához viszik akkor már ne írj.
2010. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Bocs de 1. kérdésem. És már én is olvastam nem egy katonás kérdést.
2010. jún. 12. 15:25
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

off:


06-09 19:48 vagyok


rövid sötétebb szökésbarna haj,barnás zöld szem,egy tetkó van a lábán ha jól láttam egy bika. ismerös? ő az?:D

azért volt törölközöbe mert még csak most vettem észre h ki van írva h zuhanyzó és csúnyán beszélt :D

2010. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!