Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így sem engedik haza?

Így sem engedik haza?

Figyelt kérdés

A férjem katona és már lassan 2 hete Miskolcon van az árvíz miatt. Most úgy tudom, hogy Szerencsen vannak az iskolákban (ott alszanak, esznek, isznak stb...) de ottmaradtak, mert a Tisza is ki fog öntetni. Sokan megsérültek, mondjuk neki egy kiálló vas valami kb 5cm hosszúságban kitépett a kezéből egy darabot, nagyon leégett, a lába is megsebesült és még sorolhatnám. Sebesülten sem engedik haza? (Somogy megyében lakunk).


Lehet, hogy nem jó kategóriába írtam...mindegy. Ja és még egy kérdés. Az iskolákban nem maradt gyógyszer és más egyéb orvosi dolog. Azt ki kell fizetni? És kiknek?


Előre is köszi :).

24/L


2010. jún. 9. 19:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%

Tudod ez a 24/L böki a szemem...Nő vagy, nem lány. Szerintem, ha a férjed....


Egyébként meg ilyen sebekkel nem tartanak ott senkit. Befertőzi vmi baci,aztán kész.

2010. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Uhh..nemsemmi...biztos fáj szegénynek :S. Szerintem akkor haza fogják engedni. És a fizetös kérdésre nem tudom a választ. Szerintem nem kell...
2010. jún. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
"Az iskolákban nem maradt gyógyszer és más egyéb orvosi dolog. Azt ki kell fizetni? És kiknek? " ??????????
2010. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Amikor katona lett, akkor mindezt vállalta. A sérülést megvizsgálja az orvos, ha nem küldték haza, akkor nem minősült nagynak.

Én megértem, hogy nem ehhez szoktál, de ő katonának ment, ezt vállalta. Örülj, hogy nem harcolni vitték valahová.

2010. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát hogy elfogyott. A katonák és a rendőrök elhasználták a kötszereket meg a gyógyszerek is elfogytak. És, hogy ki kell-e fizetni valakinek.
2010. jún. 9. 19:30
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
miért kéne kifizetni?????hogy jutott ez eszetekbe??? majd a biztosító fizet
2010. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

rokonom a szerencsi suliban dolgozik,ahol el vannak szállásolva

kifizetniük nekik természetesen semmit nem kell,ezt a suli fedezi,vagy a szerencsi önkormányzat,lényegtelen



párod meg ha kérte volna hazaengedték volna amikor megsérül,de gondolom hülye férfimodra ő inkább marad,kockáztatja hogy elfertőzödik,mert ő férfi,kibirja...

2010. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem kell kifizetni a kötszert és a gyógyszereket, nyilván azért volt ott, hogy szükség esetén legyen mihez nyúlni. Szólni kell valamelyik felettesnek, majd hozatnak újabb adagot.


Ő szeretne hazajönni vagy Te ragaszkodsz hozzá? Ha a sérülését megmutatja az orvosnak -ha tényleg akkora és olyan súlyos, amilyennek leírtad - biztosan hazaküldik néhány napra gyógyulni, hiszen az árvízes területeken most hatalmas a fertőzésveszély.

Sajnálom a férjedet, de tényleg nagy a baj és büszke lehetsz rá, hogy ilyen nehéz körülmények között, sérülten is helyt áll és segít a bajba jutottakon.

2010. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

Gyaa. Én a szerencsi suliba járok. Imádom a katonákat és nagyon jó fejek :D. Szerintem akkor egy szál törölközőbe láttam a férjedet :DD mert be volt kötve a keze és a lábán is volt valami seb. Ááá nagyon jó pasi volt. Gratulálok ha a férjed! :D.


Bocsi az off miatt. :D

2010. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A párom is katona, de tegnap hazajött. Ő a másik véglet. Neki és még pár társának semmi dolga sem volt. Szervezetlenség miatt olyan helyre küldték ahol nem volt mit csinálni. A körülményeket nem festem le, mert azzal te is tisztában vagy.

Valaki írta, hogy katona. DE a katona is ember.

Ne izgulj, nem lesz baj. Szerintem haza fogják engedni, de ez parancsnok függő. Szorítok Neked! ;)

2010. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!