Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » ADNÁTOK TANÁCSOT? Tegnap...

ADNÁTOK TANÁCSOT? Tegnap nagyon összevesztünk a párommal én hibámból.

Figyelt kérdés
Majd nem elköltözött,de végül megbeszéltük.Hogyan tudnám elérni,hogy olyan legyen a szerelmünk mint régen.Azt szeretném hogy jobban szeressen,szerintetek mit tegyek.Valami jó ötlet?
2010. jún. 9. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszinteség és sok beszélgetés.

Mindennap próbáld kimutatni mennyire szereted, egy ölelés egy puszi egy csók, érezze h a legjobb barátja is vagy egyben akivel mindent megbeszélhet.

Mondjátok el egymásnak az igényeiteket, hogy ki mit vár el a másiktól, ez nagyon fontos. Vigyetek új dolgot a kapcsolatba, hidd el ez működni fog nekem is működik:)

2010. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
előző vagyok, és ha úgy érzed h te hibáztál, akkor bocsánatot kell kérni, süss vagy főz valami fincsit:)
2010. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld talán a hibádat kijavítani...
2010. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem idővel múlik, csendesedik. Persze előfordulnak átmeneti fellángolások egy kapcslatban, ha valami rendkívüli dolog történik. Mégis jobbnak tartom a megbízható, kiszámítató és tettenérhető szerelmet, mint az érzések csapongását. Ha megbízhatóan viselkedsz és hűséges maradsz, jobban fog szeretni.
2010. jún. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Először is állj elé,és tényleg őszintén mondd el Neki a negatív és a pozitív érzéseidet egyaránt.Azt,hogy mi bánt,és szerinted min kéne változtatni,javítani.Azt is,hogy miért szereted Őt és mennyire.Amíg nem tisztáztok mindent őszintén,játszmáztok,és veszekedés közben vagdalkozotk,addig nincs értelme erőlködni.
2010. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én úgy gondolom őszinteséggel sok mindent el lehet érni. Azt is gondolom továbbá, hogy ha szeret a párod, akkor nincs az a dolog amit ne lehetne megbocsájtani. (persze megcsalás, bántalmazás, erőszak kivétel, de gondolom nem ez történt)

Igazából én bármit megtudnék bocsájtani (a fentieken kívül) a páromnak, főleg idő múltával és ha látom, hogy megbánta...

Szerintem ezek a süss finomat, főzz valami jó vacsorát nem feltétlenül a megbánás jelei, nem egy "bocsánatkérő gesztus".

Ellenben ha odaállsz elejébe és elmondod, hogy sajnálod ami történt, és hogy nagyon szereted. Szerintem megbocsájt, ha nem is azonnal de idővel. Aztán lehet utána sütni-főzni...(én nem szeretem akik tárgyakkal, sütivel stb-vel kérnek bocsánatot, engem ne akarjon senki "megvásárolni")

Sok sikert és remélem valóban kibékültök:)

2010. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a szeretetet lehet befolyásolni. Vagy van, vagy nincs. Vagy szeret olyannak, amilyen vagy, vagy nem.
2010. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ja,csak valószínűleg ha a másik sérteget,meg fejemhez vagdal dolgokat veszekedés közben,akkor nehéz arra gondolnom,hogy olyannak kell elfogadjam,amilyen.Ha például egy tahó vadbarom olyankor,nem vagyok köteles ezt elfogadni,meg ezzel együtt szeretni.Ha viszont elém áll,bocsánatot kér,azt mondja,hibázott,igen,de változtat ezen és ezen,akkor van esély a békülésre.
2010. jún. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!