Nektek hogy esne?

Figyelt kérdés
Párommal leeltem 20 évet közös gyerekeink is vannak. Én akartam válni mivel nem éreztem rajta a szeretetet. Sose tudta kimutatni. Mára neki is új párja van és azt hallottam vissza hogy ő mèg sose volt életében ilyen szerelmes mint most. Persze tudom hogy elválunk mit foglalkozok vele de nekem rosszul esik akkor is hogy akkor én kivel éltem.le 20 évet? Ti mit ereznetek ilyet hallva vissza?
2018. márc. 4. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerinted ő mit érezhetett, amikor 20 év után azért akartál elválni, mert "nem érezted rajta a szeretetet"?


Kvittek vagytok.

2018. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Én azt nem értem, hogy hogy tudtál 20 évet pazarolni az életedből egy olyan emberre, akitől nem kaptál érzelmileg semmit? Jó, gondolom nem így kezdte a kapcsolatot anno, de azért 20 év sok idő.

Szrul esne persze, de sok ember kifordul magából idősebb korban. Ha nem szeret eléggé, akkor meg ő is léphetett volna már jóval hamarabb.

2018. márc. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell a mártirt játszani, ha olyan érzelemmentes volt a kapcsolat, már RÉG kiszállhattál volna :)
2018. márc. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Örülj neki, hogy ezt válás után mondta.

Ez azt jelenti, hogy bár nem volt beléd szerelmes (legalább is a vége felé) mégis veled volt és nem lépett le egy másik nővel.

2018. márc. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Én örülnék neki hogy nem magányos. Nem kell vele foglalkozni te örülj a saját párodnak.
2018. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez ott jelemző ahol szamárral élünk ló helyett mert ott van mert már nem lehet lemondani esküvőt a falu miatt stb stb, aztán jön a ló és kivirulunk.. Csak ez a szamárnak szokott szarul esni. Bocsi..
2018. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 HaEv ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Miért éltél vele 20 évet, ha nem is szeretted? Én egy évet se éltem olyannal, akivel nyilvánvaló volt, hogy nem is szeretjük egymást, csak ... mittomén, nem szeretem használni az embereket látszatok fenntartására. Nem éri meg.

Azt kapod vissza, amit adtál. És csak most jössz rá, hogy kivel éltél? Hát 20 éven keresztül sose beszélgettetek? Ezek szerint téged ő sose érdekelt annyira, hogy megismerd. Erre mit lehet mondani?

Mindezek mellett értem, hogy csalódtál - a szex összeköti az embereket, olyan biokémiai folyamatokat indít el, amik az összetartozás érzését erősítik - ezért tanácsolják azt a normális emberek, hogy ne szexszel indíts egy kapcsolatot, hanem ismerd meg az illetőt.

Hogy mit éreznék ilyet hallva? Nos nagyon elgondolkodnék azon, hogy miért nem szabadítottam meg magamtól azt az embert, hogy végre boldog legyen. Komolyan!

2018. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha sose tudta kimutatni a szeretetet, mint írod, akkor miért éltél vele es miért csak 20 év után kezdett zavarni a dolog?
2018. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha húsz éve éltek együtt, akkor legalább negyven éves vagy, pluszmínusz öt. Ennyi idősen illene tudnod, hogy minden szerelem más. A másik nő nem te vagy, teljesen más kapcsolat, teljesen más érzelmek. "Ilyen" szerelmes, mint most, soha nem volt, és soha nem is lesz. Ez teljesen logikus.


Egyébként nem éreznék semmit. Ha én voltam az, akinek nem kellett a kapcsolat, aki továbblépett, akkor maximum örülnék neki, hogy más oldalán ő is boldogabb. Vagy ha nem jól váltunk el, akkor hidegen hagyna.

2018. márc. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel TE pattintottad le, szerintem nincs jogod semmit számonkérni rajta a mostani viselkedésével kapcsolatban. Amúgy miért érdekel hogy mit mond?
2018. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!