Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedi pénzcsokor! Szerintetek?

Egyedi pénzcsokor! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Most lesz az unokaöcsém ballagása! Pénzt adunk neki, de nem szeretem a borítékos megoldást.

Viszont imádok kreatívkodni, és kitaláltam, hogy egy design-os csokrot készítek neki bambuszból meg zöld levelekből, és összetekerve kötözöm rá a bankjegyeket kenderszalaggal.

Szerintetek ez jó ajándék vagy nem?


2010. jún. 8. 21:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
10%

Na most olvasom hogy csak fos 10 ezerről van szó, azt hittem legalább fél milla vagy valami....


Hát erre még a hitelkártyát sem érdemes....


De ha komolyan porig akarod alázni, akkor szórd elé százasokba aztán kurjantsd el magad hogy TÁNCOLJ HAJNALIG!



Ki találta ki ezt a baromságot???


De most őszintén...


Őseid mi?

2010. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
75%
fos 10ezer? nem kéne ennyire bunkónak lenni.
2010. jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Szeret horgászni? arra van jó ötletem
2010. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

mennyi bunkó ember van itt... :S

a pénzcsokros megoldás nekem sem tetszik, viszont a borítékos az már okés...az ünnepi ebéd/vacsora előtt odaadod neki, esetleg egy saját készítésű kártyával mellékelve..


tekintve, hogy 14 éves a fiú, bőven elég neki 10 ezer forint. nem kell neki félmilliókat adni, ahogy az egyik hozzászóló írta... azért az már egy alap dolog, hogy elvégzi a 8 osztályt...

2010. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
97%

22:39

Bruhaha...

Fél milla mi?

Csak nem ennyit ajánlottak fel apuci, ha végre elvégzed a 8 osztályt?

2010. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez ebédnél add oda borítékot,a VIRÁGcsokrot :) meg a ballagáson. A pénzcsokor égő,cigányos.
2010. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
ajánlottak helyett ajánlott
2010. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, de a hülyéket megkérem, hogy máskor mellőzzenek az idiótaságaikkal.

Marad a saját egyedi csokor, és amíg itt válaszolgattatok, én elkészítettem egy egyedi üdvözlőlapot, borítékkal. Azt majd megkapja külön.

2010. jún. 8. 23:14
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

ma 23:13


Nem ennyit csak a rokonygyerekeknek adnának..


Ennél 10x többet kapok, ha végre kijárom a hetediket így 24 évesen..


Irigykedsz mi?

2010. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

23:26

Persze hogy irigykedem, nem lehet mindenki olyan okos, hogy már a hetediknél tartson 24 évesen.

2010. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!