Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedi pénzcsokor! Szerintetek?

Egyedi pénzcsokor! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Most lesz az unokaöcsém ballagása! Pénzt adunk neki, de nem szeretem a borítékos megoldást.

Viszont imádok kreatívkodni, és kitaláltam, hogy egy design-os csokrot készítek neki bambuszból meg zöld levelekből, és összetekerve kötözöm rá a bankjegyeket kenderszalaggal.

Szerintetek ez jó ajándék vagy nem?


2010. jún. 8. 21:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
62%
Háát, el is süllyedtem volna, ha ilyet kapok.Aztán, meg hogy "ballag" vele végig a sulin? Potyogtatja a pénzt?
2010. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
78%
Én ilyet esküvőre készítettem. Szerintem ötletes!
2010. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
76%
Egy normális virágokból összeállított csokorba tedd a borítékot! Ne égesd le szegényt az osztálytársai előtt.
2010. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Az sem mindegy, hogy milyen pénzt raksz rá. Az én ballagásomon az egyik gyereknek 200asokból volt. Szegény nagyon égőnek találta. Bár én alapból nem örülnék neki ha ilyen csokrot kapnék. Szóval milyen bankjegyek lennének?
2010. jún. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

5 db 1000-es, és 10 db 500-as! Összesen 10 000!

És én nem terveztem bele virágot, csak bambuszt, és alapnak filodendron levelet, aminek a lyukaiba lenne belekötve a pénz.


Hát, ha ennyien írjátok, lehet leteszek róla...

2010. jún. 8. 22:01
 6/30 anonim ***** válasza:
82%
szerintem se kéne így..
2010. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%

láttammár ilyet, és sztem nem svmi szép látvány :S

de te tudod... én nem lettem volna oda érte

2010. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Szerintem sz lesz, hogy megkötöm a csokrot, és akkor egy kis borítékba teszem bele a pénzt, és azt illesztem bele a csokorba!

ez így ízlésesebb?

2010. jún. 8. 22:07
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik, de évek óta nagy divat, ballagás környékén sok ilyet rendelnek, szóval egyedinek nem igazán egyedi ötlet.
2010. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam,de csak virágosnál,volt amelyik Raffaello-ból volt,volt amelyikben kis üveg Jager volt,de szerintem tré.Nekem olyan c*gány-feeling. :(
2010. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!