Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a Klaudia név?

Szerintetek milyen a Klaudia név?

Figyelt kérdés
hülyülni nem most kell...az a humor kategória...
2010. jún. 8. 21:43
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
65%

Őszintén szólva nekem nem tetszik. Egyik barátnőm is Klaudia, de ő sem szereti, mindenkinek simán Diaként mutatkozik be (sokan azt hiszik róla, hogy Diána).


De persze sokaknak tetszik, ízlés kérdése. :)

2010. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
69%
Hm..a név nem rossz,de én egyből asszociálok és személyhez kötöm:)úgyhogy nekem nem gyere be.
2010. jún. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
38%
az egyik legrondább név szerintem. ráadásul azt jelenti, hogy sánta, béna. így kitolni egy kislánnyal. mindenki fúj a ritkább nevekre, de a Klaudia bezzeg jó, mikor az a jelentése ami. volt egy ilyen nevű osztálytársam és miután megtudták mit jelent a neve szegényt csak ezzel csúfolták.
2010. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
50%
nekem nem jön be
2010. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
51%
Mindig a R. Graves könyvek jutnak róla eszembe, a dadogós Cla-cla-claudius, szegény Claudius bácsi, aki végül császár lett. Na és persze az ronda vörös Klaudia, aki megjátszotta a nagy szerelmet Daróczival.
2010. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Látom sokan nem szeretitek a nevem!:D Én igen, de kíváncsi vagyok mit gondoltok róla!:) Köszi mindenkinek aki eddíg írt, továbbra is várom a véleményeket!!
2010. jún. 11. 12:39
 17/35 anonim ***** válasza:
58%
Bocsi de a Liptain kívül én sem ismerek Klaudia nevű hölgyet,de már a neve hallatán is kiráz a hideg.Persze ez a személyének és a körülötte lévő felhajtásnak köszönhető.
2010. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim válasza:
49%
Asszem, hogy női.
2010. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
64%
A Claudius római nemesi nemzetség férfi tagjai viselték a Claudius nevet (valamelyik sánta ősük után), pl. Appius Claudius, aki a Via Appiát építtette, vagy Lucius Claudius Sulla, a diktátor stb. A nemzetség hölgytagjai mind a Claudia nevet viselték. Ha több lány volt, akkor Claudia Minor, Claudia Minor stb. Nem sok fantáziájuk volt a női nevek terén az ókori rómaiaknak.
2010. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
31%
szerintem rIbancos.
2010. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!