Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párod akar tőled gyereket?...

A párod akar tőled gyereket? (akiknek még nincs)

Figyelt kérdés
Hogyan reagál a párod a ygerektémára?ha nem akar/akarsz,miért nem?
2010. jún. 8. 20:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Igen. 4 év után dontottuk el, hogy babát vállalunk. o 30 én pedig 23 vagyok.


10 hetes kismama

2010. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Én 20 vagyok, párom 28. Már célozgatott rá, hogy majd a gyerekünk így meg úgy.

Ha rákérdezek, azt mondja az elkövetkező 5 vagy 6 évben nem akar.

2010. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

"Szerencsére igen. Már két és fél éve dolgozunk a témán, de még nem érkezett meg a trónörökös. A gyerekvállalás is kb. egyszerre vetődött fel bennünk, dolgoztunk, hogy legyen saját lakásunk, jobb autónk, most már vígan jöhetne, de nem jön.

26/L, 29/F."


Ezt így egy az egybe akár én is írhattam volna :S

2010. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én nem, nem vagyok anya típus, elvagyok velük, de nem váltanak ki anyai érzéseket belőlem (bár a néger babákért oda vagyok) A barátom lehet, hogy akar, bár annyit tudok, hogy örökbe nem szeretne fogadni.Én 25 ő 28
2010. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
20:29-es vagyok, nem tudom miért kellett leszavazni :/ azért mert valószínü nem szeretnénk gyereket? véleményt kérdezett a Kérdező én pedig leírtam. na mindegy
2010. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
bocs, hogy egyedülállóként írok, csak annyi, hogy én nagyon szeretnék majd, csak ehhez olyan párt kéne találnom, aki szintén akar. Amúgy nekem már van gyerekem, 3 éves. De nagyon szeretnék mégegyet. De nem mostanában, csak majd olyan 7-8 év múlva.
2010. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Én kikötöttem, hogy 3o előtt szeretnék legalább 2-t de ha lehetőségünk adódna inkább 3-at:D


Persze nem most, olyan 23-24 után

A párom ezzel egyet is ért, egyébként 21 éves:)

2010. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A párom nem akart, de mégis összehoztunk egy babát:) Most már teljesen odáig van, alig várja hogy megszülessen (kb 3 hét) és nem érti, hogy miért is "vártunk" eddig. Mondjuk az is közre játszhatott, hogy amikor ő 22 volt én nem akartam, mert még csak 18 voltam. 26/N, 30/F
2010. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Azt mondta 5-6 éven belül már mindenképpen szeretne:)Bár kicsit még ijesztő de szerintem addigra én is nagyon szeretnék majd.(21/L,22/F)
2010. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Természetesen akar, csak a gond az, hogy anyagilag nem állunk úgy, hogy feltétlenül megadhassunk mindent a babának, amire vágyhat. Ettől függetlenül most állunk rá a babaprojektre és reméljük a mihamarabbi + eredményt.

Egyébként nincs semmi különösebb reakciója. Nem idegesíti, nem stresszeli a téma.

2010. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!