Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párod akar tőled gyereket?...

A párod akar tőled gyereket? (akiknek még nincs)

Figyelt kérdés
Hogyan reagál a párod a ygerektémára?ha nem akar/akarsz,miért nem?
2010. jún. 8. 20:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Azt mondja, akar. Csak folyton azzal a kifogással él, hogy majd akkor kellene gyerek, ha több pénzünk lesz. De mivel ezért semmit nem hajlandó tenni, élek a gyanúval, hogy ez csak kifogás. Mindenesetre ha nem jutunk dűlőre 1-2 éven belül, akkor váltok, nem akarok 40 évesen szülni...
2010. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

mindig azt mondja,hogy neki 10éven belül nem kell (25 éves,én 23,igy nem vitatkozok,nekem sem kell)

de vmelyik nap kaptam egy cumit (lánytol aki gyártja egyetemen),olyan meghatodott arccal bámulta meg fogdosta,azt hittem ott helybe gyerekgyártásra kezd biztatni:d

2010. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

Ő akar (férfi), én nem akarok. Vagy változok (vagy ő), vagy nem.

Nem örül, hogy nem akarok, de nem erőlteti, ahogy én sem a saját érzéseim.

2010. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

20L 25F

én (L) kikötöttem hogy még legalább 10-12 évig nem szeretnék gyereket, és ő is igy van ezzel a dologgal. de majd elválik. az is lehet, hogy soha nem akarunk majd

2010. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten szeretnénk, kb. 5 év múlva (2 kislányt:)
2010. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

Nem, hálistennek.

Ezt nem azért mondom, hogy bántsam azokat, akik mindent megadnának egy gyerekért, a párjuk meg nem akar - hanem csak azért, mert örülök, hogy a mi esetünkben passzol a jelenlegi hozzáállásunk. Fiatalabb nálam, de én csak örülök ennek, mert így minimum pár év "egérút" biztos van még, ha együtt maradunk, szívesen "megvárom", egyáltalán nem bánom, ha 35 évesen fogok szülni, mert amúgy is a körül terveztem.

2010. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%
Én mindenképpen szeretnék majd 3 gyereket, de ehhez a páromnak még komolyodnia kell :D
2010. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk mar van 1, de meg egyet szeretnenk. A ferjem meg jobban akarja, mint en, bar persze nekem is be van tervezve (az elsot 22 evesen szultem, a masodikat 26-27 evesen szeretnem szulni). Jo, hogy ennyire egyet ertunk abban, hogy 2 gyereket szeretnenk vagy, hogy egyaltalan akarunk gyereket, mert annak nagyon rossz lehet, akinek olyan kapcsolatban kell elnie, ahol nincs ebben egyetertes. Az az egyszeru, ha mindketto akar vagy egyik sem. Ha egyik akar, a masik nem, ott mar sok minden elveszik...almok, vagyak, celok.
2010. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy akar... csak még nem most...majd 2-3 év múlva... 25/N, 27/F
2010. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
27%

Szerencsére igen. Már két és fél éve dolgozunk a témán, de még nem érkezett meg a trónörökös. A gyerekvállalás is kb. egyszerre vetődött fel bennünk, dolgoztunk, hogy legyen saját lakásunk, jobb autónk, most már vígan jöhetne, de nem jön.

26/L, 29/F.

2010. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!