Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyembe? Ballagás

Mit tennétek a helyembe? Ballagás

Figyelt kérdés
két hét mulva ballagása lesz az egyik sogornöm fiának, meg vagyunk híva és eddig ugy gondoltam hogy megyek, de jon egy másik sogornőm akivel ki nem állhatjuk egymást. Három éven nem találkoztam vele,egy hatalmas veszekedés után azóta kerülöm, és nem is foglalkozok vele. viszont most ottlesz a ballagáson... mi a fenét tegyek? menjek ? Ez nem olyan hogy ne vegyek rola tudomást, és minden jo lesz, mert terveim szerint ha megyek biztos hogy nem vennék rola tudomást,kerülném, de ő olyan hogy jönni fog és belém fog kötni. Menjek ? vagy hagyjam a fenébe aballagást és a féréjem menjen egyedül?
2010. jún. 7. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Ballagási pankráció. Hol és mikor lesz?
2010. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Légy erős, büszke, ügyes. Ne azzal foglalkozz ki van ott, mert akkor teszel egy szívességet a sógornőnek. Mérlegelj mi fontosabb neked. Erőt!
2010. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mennék. Csinosan felöltöznék, és amikor szembejön, dobnék neki egy mosolyt! Ettől sokkal jobban kiakadna, mintha csúnyán néznél rá, vagy ilyesmi XD

És ha meg odamegy hozzád, és kötözködik, ismét villantd fel a mosolyod, és menj arrébb, ne is válaszolj neki!

2010. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
menj el és gondolom lesztek páran. majd a másik felén ülsz az asztalnak... nem kell vitát kezdeményezni, de folytatni sem. ha jogtalanul vádol minden régi sérelmével, akkor angolosan távozol.
2010. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
vádol? mig tartottam vele a kapcsolatot ,mert hogy férjem tesvérének a felesége addig olyanokkal keresett meg hogy ne, érti mért kellett lagzit tartanunk ano (40 fó volt az igazán nem sok ) mért vettünk anno lakást és mért nem mentün albérletbe, mért nem szülök már gyereket mert ezzel tönkre teszem a férjem életét, mert velem van és elöbb megkellett volna tudnia a férjemnek hogy mit szol hozzám a családja, mielött elvesz, ha gyereket szülök akkor az a minimum hogy öket jelölöm meg keresztszülönek elvégre a férjem ikertestvérének a felesége stbstb gondolhajátok mmennyire gyomoridegem van azota amiota tudom hogy ő is jön
2010. jún. 7. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Én is elmennék.Mivel ott gyerekek is vannak biztosan nem fog

ott veszekedni.Szerintem lehetséges,hogy ez lesz a kibékülés

módja,mert már ideje lenne.

Nem lehet most már életünk végéig haragba lenni

a sógornőnkkel.

És én köszönnék elsőnek.

2010. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyerek napja, most az egyszer nyeld le a sérelmeidet.
2010. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, ha jó viszonyban vagy a gyerekkel, akkor már csak őmiatta is menj el. Nem kerülheted egy életen át a sógornődet, annyi családi esemény lesz még...
2010. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!