Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bíróság hogyan állapította...

A bíróság hogyan állapította meg nálatok a láthatást? Hány órától hány óráig?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
szombat reggel 10-től vasárnap este 6-ig. kéthetente.
2010. jún. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekünk nincs igy behatárolva.péntek délután megy a suliba érte,és vasárnap este 6 körül hozza,kéthetente.pont most megemlitettem neki hogy kivételesen hozhatná 3 ra h én is elmehesse a gyerekkel vhova,erre közölte hogy ne az ő idejét vegyem el,miközben tudom h a lakásban ülnek a gyerekkel.csak amikor ide esik a hétvége,általában esik az eső.
2010. jún. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Miért nem tudtok a gyerek érdekében megegyezni,hogy az apa akkor találkozzon a gyerekkel,amikor akar. Ez lenne a gyerek érdeke is.
2010. jún. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
07:43! Ezzel én is egyetértek, és sok esetben így is van, de biztos, hogy vannak olyan helyzetek, családi szituációk, ahol még az az 1 hétvége is sok. ...Bár most egy ilyen sem jut eszembe :S
2010. jún. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi nem mentünk a bíróságra, így nincs is meghatározva láthatás. A gond az hogy vasárnap este fél 9-9 körül hozza haza a lányt, másnap meg iskola! Hiába mondtam hogy legyen itthon legkésőbb 7-re a gyerek...
2010. jún. 7. 08:16
 6/7 anonim ***** válasza:
2 hetente vihetné el a gyereket.1éve felé sem nézett.
2010. jún. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

07.31:ahol sok az a hétvége,ott bizony elég hamar kiderülne ez ,ha korlátlan láthatása lenne a különélő szülőnek.

Elöszőr persze sűrűn vinné,mert az újdonság erejével hatna,aztán meg szépen v9sszaredukálódna a láthatás a hétvégékra,mert bizony a legtöbb kapcsolat a pénz hiánya és a felelősség fel nem vállalása miatt megy tönkre.Nos az ilyen ember hamar észreveszi,hogy a gyerek pénzbe és felelősségbe kerül és inkább nem kér belőle,csupán ha "muszáj"

2010. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!