Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e köztetek olyan, aki...

Van-e köztetek olyan, aki élete párját, az általános vagy középiskolából ismeri?

Figyelt kérdés
A szüleim középiskolában osztálytársak voltak, tehát ilyen esetekre gondolok. Meg annyi ilyen hülye film is van, hogy kb. 10 éve nem találkoztak osztálytársak voltak vagy szomszédok és közben kiderül, hogy ő az igazi. Mivel a tévében nincs túl sok minőségi akciófilm néha ezeket is megnézem, de sok esetben hülye f.szság az összes ilyen film.:D
2010. jún. 6. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:

enyum és apum egy utcában laknak,kiskoruk óta... :)

általánosba együtt jártak,de utána is "jóba" voltak :P

2010. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jelenlegi barátom évfolyamtársam volt általánosban, és 4 évig nem találkoztunk... nem ismertem meg.. és beégtem. van ilyen.
2010. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi nem voltunk osztálytársak, de egymás-melletti suliban jártunk:)9 nyarán ismertem meg, gyakorlatilag 1o. nyarán lettünk "egy pár". És ennek már 3 éve:)

Remélem egyszer házasodunk is majd:D

2o-L

2010. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A párommal egy középiskolába jártunk. Úgy ismerkedtünk meg, hogy a legjobb barátnőm szomszédja volt :-)

Már 8 éve együtt vagyunk és van 2 csodálatos gyermekünk.

2010. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tizenhét évesek voltunk, mikor találkoztunk. Húsz, mikor összeházasodtunk. Már megvolt az első gyerekünk, mikor nézegettük a régi képeket, egy részét még a férjem hozta, másik részét én. Aztán egy ovis képről nem tudtuk eldönteni, ki hozta, fele gyerekre ő emlékezett, felére én. Csak egymást nem ismertük meg még akkor sem, pedig egy csoportba jártunk. Még ma is cukkol időnként, hogy ő emlékszik, hogy én már az oviban is őt hajtottam. :D

Huszonkét éve vagyunk házasok.

2010. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jajj 2o:36 gratulálok:)



A előző vagyok a 20-L eszembe jutott még valami az előző válaszadó alapján...általános iskolás korunkban egy helyre jártunk táncolni (páros tánc) de nem ismertük egymást meg 5-6 év távlatából...és azóta sem jöttünk rá, miért nem?!

Közben meg kiderült, hogy van egy csomó "közös" élményünk, pl egy helyre jártunk nyulakat etetni, epret enni egy idős nénihez:D csak sosem találkoztunk:D

2010. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19:56 os vagyok, szintén 20/l...:D mi voltaképpen ismerhettük volna egymást a család révén is, mert a szüleink jóban voltak régóta, meg mögöttem ült matekórán és rángatta a hajamat... szóval megvolt a kontaktus, csak 4-5 évre jól elkeveredtünk egymás melől...
2010. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A férjem nyolcadikból ballagott, amikor én felkerültem, akkor lettem szerelmes belé. Ő 8 hónap múlva tett csak felém lépéseket. Ennek 20 éve, azóta együtt vagyunk.

3 gyerekünk született.

2010. jún. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
középiskolai osztálytársak voltunk, 11 éve vagyunk együtt. Azóta volt esküvőnk, és született babánk is.
2010. jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi egy csoportba jártunk oviba, 8 évig volt általános iskolai és 5 évig gimnáziumi osztálytársam:D Csak érettségi után lett belőle valami, 1 éve:)
2010. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!