Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom gyermeke a főasztalnál?

Párom gyermeke a főasztalnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párom és én idén házasodunk össze. Neki van az előző kapcsolatából egy gyereke. Illendő őt beültetni a főasztalhoz?



2018. jan. 24. 07:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
39%
Ha lesz olyan asztal, ahol több gyerek ül majd, akikkel jóban van, érdemes megkérdezni őt is, hogy hova szeretne ülni. El lehet magyarázni neki, hogy a főasztalnál lenne a helye, de meglehet, hogy jobban érezné magát a korabeliekkel. Attól is függ persze, hogy hány éves, és neki milyen igényei vannak, mennyire kell gondoskodni róla, figyelni rá.
2018. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
22%
Ha a szülők is ott ülnek, mindenképp ott a helye. De ha lesz külön gyerekasztal, lehet jobban érezné magát köztük. Ám nem árt figyelembe venni, hogy nem illik páratlanul ülni a főasztalnál. Még ha gyermek is az illető. De természetesen a legfontosabb mindig az, hogy a pár kiket szeretne maguk körül látni. Akár testvéreket, nagyszülőt, keresztszülőt.
2018. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
46%
Úristen, kap itt hideget meleget a kérdező, jó nagy tirpákok vagytok mind. Es ha nem biztos benne, mert nem tudja, mi a szokás, akkor már sz@r ember? Igen és? Én sem lettem volna ebben biztos, mert életemben esküvőn nem voltam. Lehet lepontozni, kaptok érte kekszet.
2018. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem illendő lenne beültetni oda, bár persze attól is függ,hogy hány személyes az asztal. Ha nem férne oda,akkor midnenképp a főasztalhoz legközelebb ültetném.
2018. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24%
Na én megmondtam, hogy lepontoz a sok egyen vályúból, nem vagy anya degenerált :D
2018. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
38%
Unokabátyáméknál a menyasszony tanúja (bátyja) és annak a barátnője ült, a 2-2 szülő és ők ültek, a kislánya előző barátnőjétől velünk ült (illetve unokanővéremékkel), mivel nem volt jelen az anyuka nen szólhatott semmit, a kislány akkor 7éves volt, csak vacsoránál ült, inkább táncolt. Unokanővérem férje akadt ki, hogy ők nem ülhettek ott, de 10éve náluk meg az unokanővérem szülei nem ültek az asztaluknál.
2018. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Bugsy! Az apja mellett a helye!
2018. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!