Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem akarok családi...

Mit tegyek? Nem akarok családi katasztrófát.

Figyelt kérdés
Egyik családtagom nem szeret enyhén szólva, de nem merek neki visszabeszélni, mert Nem akarom megbántani, de nagyon kezd elegem lenni a b*ßoktatásaiból...
2010. jún. 5. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél alkalmi süket és menj ki a szobából.
2010. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azzal sajnos még jobban megamra húzom...:-(
2010. jún. 5. 22:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Így sincs béke, nyugodtan bántsd meg.
2010. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
45%
hát attól függ melyik családtag me ha vm naon közeli annak sztem ne pofázz be :D de nem érdemes beszólogatni családtagoknak =)
2010. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy ha már úgyis jelenet van, legalább legyen rá oka.
2010. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy közeli családtagom, aki úgy megszúrt szóval, mintha tőrrel szúrtak volna meg. És mindenki istenítette a családban, holott egy bunkó, l----or, mindenkin átgázoló ember volt. A háta mögött nekem adtak igazat, de a szemébe nem merték megmondani. Úgyhogy nekem tűrnöm kellett, és egyszercsak arra döntöttem ezt a problémát nekem kell megoldanom. Többé nem mentem el hozzájuk bármilyen rendezvény, disznótor stb. volt náluk. Hú pedig a szent család jajgatott ám, hogy ilyen meg olyan vagyok. Én ezt tettem, és a mai napig nincs lelkiismeret furdalásom miatta. Betelt a pohár és kész. Nagyon béketürő nő vagyok, de ha valamit eldöntök, legyen bármi, annak vége!
2010. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha le tudod győzni, ne kíméld.
2010. jún. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad semmiképpen sem.

Különben is, nem katasztrófa, hanem maximum parasztgyalázat lesz, azt meg sz@rd le!

2010. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki,hogy szerinted menjen az anyjába.Ezt,csak durvább szavakkal.Néha Te is anyázhatsz.ha már feszkó van,akkor legyen maximális.Utána persze TE leszel a rossz,meg a gonosz,aki be mert szólni szegénykének,de sz@rj rá.Utána hangosan és előre fog köszönni.Ha nem köszön,az se nagy baj.Nincs szükséged rá végül is.Nem kell mindig lesütött szemmel,megalázkódva járkálni mindenki előtt.Egy csendes,béketűrő ember is tud anyázni.
2010. jún. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kösz
2010. jún. 8. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!