Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Apu és anyu

Mit tegyek? Apu és anyu

Figyelt kérdés

Apukám elköltözött 3 éve, anyukámat nagyon megviselte(megcsalta apukám anyukámat) és most találkoztam apukámmal, aki mondta h anyu még mindig képeslapokat küld neki szeretlekekkel tele :S most mondjam anyukámnak h ne csinálja ezt v ne is mondjam neki?Amúgy tuti elsírná magát, de én is, már most is:(((

Bocsi ha hülyén fogalmaztam v vmi :(

17/L


2010. jún. 5. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem hagyd... Ha neki attól jobb, ha küldözgeti.. De kérhetnétek segítséget, hogy túltegye magát a szakításon.
2010. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hagyd,,,,anyukád majd túl teszi magát rajta
2010. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jún. 5. 15:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem fogalmaztál hülyén. Nem tudta még feldolgozni apukád szárnyalását a házzasságból. Kellene neki egy szakorvos, hiszen 3 év az már igencsak sok idő a felejtéshez. Bármennyire is szereti, ez akapcsolat soha nem lenne olyan, mint volt a régi szép időkben.
2010. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim is elváltak ugyan ebből az okból, és az én apám is elköltözött. Anyukám egy darabig járt pszichológushoz, aki nagyon sokat segített neki. Így viszonylag gyorsan ( 1-1,5 év alatt ) sikerült túllenie ezen az egészen, és mostmár boldogak vagyunk mindannyian :) Amióta elváltak az életünk sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb :) A te anyukádnak is a pszichológust tanácsolnám. Persze csak óvatosan mondd neki...nehogy azt higgye hogy bolondnak tartod vagy ilyesmi :S ezzel csak az ő érdekét szolgálnád.
2010. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ja az előbb 17 / f voltam :) remélem segítettem :) kitartás neked és anyudnak
2010. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem megmondhatod (szépen, de határozottan), hogy találkoztál apukáddal, és az elmondottakból ítélve nem hatják meg a képeslapok. Talán nem kéne lejáratnia magát, hiszen a jelek szerint apukád nem fog visszajönni (ha akarna, 3 év alatt megtette volna) De úgyse olyan férj kell neki, aki megcsalja. Borzasztó csalódás lehetett ez neki... Basszus én most, fél év után is megsemmisülnék, ha a kedvesemről kiderülne, hogy nem az, akinek megismertem. Gondolj bele, Anyukád mit érezhet, hogy házasság, gyerek után történt ilyesmi. Lesokkolódhatott attól, hogy ilyen rossz emberismerő. Biztosítsd a támogatásodról, és ha nincsenek barátai,próbáld meg Te elrángatni ide-oda, menjetek moziba,színházba,vagy ami érdekli.
2010. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És finoman felhozhatod, hogy esetleg ismerkedhetne. 40 év körül van, nem? Simán találhat még párt, ne hagyd, hogy abba belelovalja magát,hogy neki úgyse kell már senki.
2010. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ebbe Te ne szólj bele és a szüleid is felnőtként viselkeddnének, ha Téged nem kevernek bele.

Ez az ő problémályuk nekik kell megoldani sajnos ez van.

Lehet keményen hangzik de ez az igazság. Amúgy meg nem történt semmi az élet megy tovább és élni kell. Előre nézni és nem előremenetben hátratekinteni. Az Én szüleim 5 éves koromban váltak el mikor apám állandóan részegen jött haza és beszakította anyum dobhártyáját egy pofonnal majd késsel akarta leszúrni szemem láttára. Szóval ha azt hiszed hogy most összedölt a világ, akkor szólok hogy nem :) . És még ennél is dúrvább szituk vannak. Persze mindenki a magáét nézi, de gondolnunk kell arra is hogy a másik mit gondol pl apud vagy anyud hogy lehet tényleg jobb nekik ha nincsenek együtt és ezt ők eldöntötték és el kell fogaddni mindenkinek és azzal élni tovább. Anyud is majd megnyugszik és rájön hogy annak nem volt se teteje se alja. Ezért is lett vége. Szóval szerintem Te ne csinállj semmit.

2010. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Maximum annyit elmondhatsz neki,ha így folytatja az nem jó felé vezet és neki nem azon kellene siránkozznia hogy elhagytak, hanem azon hogy van egy gyerekem akit fel kell nevellni. A rossz irány az mély depressió , ha elmegy vele psihiáterhez az nem jó mert fölír neki parokszátot meg xanaxot. ezek psihotikumok ami szerény véleményem szerint csak rossz hatással van az emberekre. Psihiáter az más ott csak beszélgetnek az kellene neki szerintem.
2010. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!