Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keressem meg a családom?

Hogyan keressem meg a családom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 17 eves lany vagyok..

Szuleim orokbe fogadtak..

Szeretnem tudni h kik az igazi szuleim..

Esetleg vmi tipp h mivel kezdem vagy h hol kezdjem?

Akik orokbe fogadtak ugyan ugy szeretnek mintha a sajatjuk lennek..csak kivancsi vagOk h kik azok akiknek nem kellettem..


2018. jan. 13. 21:01
 1/4 anonim válasza:
4%
Drágám! Nem rossz indulatból mondom de felkavarja az egész életed! Inkább hagyd de persze szíved joga! Csak abba gondolj bele hogy ezzel valahol fájdalmat okozol majd a nevelt szüleidnek , magadnak ha esetleg megtalálod őket és azt mondjak nem szeretnének az életed része lenni plusz ha ok nem méltattak arra hogy megkeressenek megérdemlik ha l*szarod a fejüket! Persze sose lehet tudni miért hagytak el se arra nincs mentség h 17evig ne keressenek
2018. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első! Aki örökbe adja a gyerekét, az nem keresheti meg.

A nevel szüleid talán tudnak róluk valamit, vagy a gyámhatóság segíthet. Ha nem keresed meg őket, örökké nyomaszt az érzés.

2018. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Mindegy mikor tudtad meg, most vagy korábban. Most kezdett érdekelni. Nyilt vagy titkos örökbefogadás volt?ha titkos esélytelen, ha nyilt, a szüleid tudják. Ha tudják és nem mondják,van rá okuk hidd el. Jobb nem felkaparni a régi sebeket. Élj boldogul a mostani családodban.
2018. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hat gondolom nyilt volt vannak papirok..

Anyukamat nem merem kerdezni..vagyis nemis az h nem merem felek h megbantom..

Van egy kapcsolatom a fiu tud rola :) elfogadt ilyennek ...

De megis h ha van olyan rokona akit nem ismerek meg ra kerdeznek h szuleim meg ilyesmi ..tok ciki elmondani h otokbe fogadt vagyok

Ezert gondoltam hat van vki tudna vmi tanacsot adni

2018. jan. 13. 22:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!