Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Köteles vagyok-e idős szülőmet...

Köteles vagyok-e idős szülőmet magamhoz venni?

Figyelt kérdés
Az anyám 81 éves, egyedül él, napi szinten többször járok hozzá. 3 hónap múlva nyugdíjas leszek. Özvegy vagyok, de 8 éve élettársi kapcsolatom van. Az anyám szerint nekem őt kellene ellátnom, nem a páromat kiszolgálnom. Köteles vagyok szerintetek magamhoz vennem vagy hozzáköltöznöm ha lebetegszik és van más megoldás pl. otthon. Nem ő hanem a nagymamám nevelt, ő apám mellett pasizott, csak kiszolgáltatta vele magát.
2018. jan. 13. 19:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom szociba dugni, ráadásul az egoizmusa miatt mindenhol közutálatnak örvend. Szomszédok nem szeretnek vele szóba állni, a szociban ki nem állnák. Nem akarok igaz vele élni, mert nem akarom a páromat, fiamat feladni tönkretenni. De ez nem könnyű döntés akkor sem ha gyerekként keresztanyának kellett néha pasik előtt szólítanom, nehogy azt higgyék ilyen nagy gyereke van. Vívódom, emberként sajnálom.
2018. jan. 14. 13:03
 12/12 anonim ***** válasza:
Az alapján amit megtudtunk a kifejtésből nagyon is arról van szó h csak ül a nappaliban és elé rakod a kaját. Ha nem így lenne úgyis jött volna a pelenkázással meg minden. Kérdező, az alapján h ilyen idős anyád van, gondolom te is hatvan körül lehetsz már. Vagyis felnőtt ember. Állj ki magadért, nehogy már még mindig az anyád irányítson. Mond meg neki h vagy befogadod de akkor viselkedik és kuss a neve vagy mehet a szociba ahol tudjuk mi vár rá. Ennyi.
2018. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!