Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm miért ilyen büdös...

A barátnőm miért ilyen büdös mostanában?

Figyelt kérdés

3 hete Összeköltöztem a barátnőmmel és fokozottan hónaljszaga van és "odalentről" is éreztem rajta szagot! Sosem volt ilyen csak mostanában amióta elkezdett dolgozni, észrevettem hogy fürödni se nagyon akar!

A ruhái szétvannak hajingálva és megtaláltam a nem tul tiszta fehérneműit is! Kezdek kiábrándulni belőle nem ilyennek ismertem meg! Lakva ismerni meg az embert?

Ti hogy mondanátok meg neki hogy tisztálkodjon és ne sértsem meg? lehet nem érzi magán a szagot?


2010. jún. 4. 20:43
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%
Ez elég gáz.De lakva ismered meg az embert.Valahogy adagold be neki.Nálunk ha egy kicsit kupi van,a párom elég rendesen megmondja hg mi a szitu.Mondd meg neki te is.De tedd hozzá,hg nem akarod ezzel megbántani,csak legyen olyan mint régen :)
2010. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

betegségre is utalhat, vakami gyulladás lehet.

A ruhákat egyszerűen kérd meg, hogy ne dobálja szét.

A betegség utalhat alsó-felső problémára.

2010. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%
játszd le neki a ne fürgyé le zenét.
2010. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Régen nem volt vele ilyen baj.

Ahogy az egyik hozzászóló irta sajnos valószinű hogy most hogy összeköltöztünk már nem érdekli őt ezek a dolgok.

2010. jún. 4. 20:57
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
ez ciki,próbálj rá utalgatni...
2010. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
100%
sztem akkoris ilyen igénytelen volt mielőtt összeköltöztetek csak mielőtt találkoztatok megfürdött... am nem tudom hogy nem érzi vki magán a bűzt... én ha mondjuk nyáron lenyírom a füvet és megizzadok megérzem magamon és alap h lezuhanyzom utána... szennyest meg nem hagyom szét mivel a fürdőszobában veszem le... ha meg mondjuk a szobában vedlek át akkor egyből viszem a szennyestartóba... fehérneműt széthagyni??? dugd a büdös ruháit a kispárnahuzatába... szagolja ő magát... durva az ilyen... fel is húztam magam h vannak még ilyen igénytelen nők
2010. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne utalgass, mondd meg neki nyíltan. Undorító és igénytelen.
2010. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beszélj vele nyíltan:)
2010. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
67%
max azt mondja neked h ne fürgyé le te se. am durva az ilyen
2010. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

mond meg neki nyíltan egyenesen ne utalgass! mert akkor később nagyobb baj lesz! durva az ilyen :) nem tudnék iylen lenni, nyáron akár egy nap 3szor is lezuhanyzom, szennyest sem hagyom szét soha mert engem úgy neveltek hogy annak a szennyes tartóban a helye:) mi is nemsokára összeköltözünk a párommal de nem tudnék ilyet tenni

Majd azért írd le hogy mi volt rá a válasza! Érdekel hogy egy iylen nőnek mi lehet a fejében!


22/L

2010. jún. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!