Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ezt érzem?

Normális hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés

Nos a történet kicsit hosszadalmas.

Apám 2 éve gondolt egyet hogy Anya szemét és mindig ilyen volt vele, mindig veszekedtek. Szóval lelépett.

Azt kell tudni előtte sem volt hű de sűrűn látogató, mert 11 éves koromban kiment külföldre dolgozni. ELVILEG. Aztán kiderült, vagyis a ballagasom után benyögött egy ilyet hogy van valakije, aztán azt mondta nincs mégse... és nem jött haza azóta, öcsémhez sem, aki 12 éves.

Én már nem Anyával lakok, hanem párommal, most 21 éves vagyok.

Nos valamelyik nap Anya felhívott, hogy kéne beszélnünk.

Az történt hogy jóformán lemaradt a gyerekkoromról, és kiderült hogy Anyukám megtalálta, együtt lakik a nővel...... és van egy közös gyerekük.

Nos az az érdekes, hogy ez engem sehogy nem érint érzelmileg. Csak az, hogy a nőnek van 3 gyereke, plusz a közös, és akkor őket eltartotta? Engem meg öcsém telibe szart.... Igazából nem tudom mit érzek most.

Szerintetek ez normális? :/ Ürességet és sajnálatot érzek, ha Apámra gondolok.

És amúgy marcius ota nem hívott, nem jött a házunkhoz sem. Nem tudom hogy nem AKAR tudni rólunk, vagy csak szégyenli a fejét.

Mi a véleményetek a sztoriról?

Nem azt mondom hogy utálom, de találkozni sem vele, főleg a Nőcskéjével nem akarok.....a féltesóm meg nem tudom hova tenni, de ő erről nem tehet.


2017. dec. 30. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy ezt érzed.
2017. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából ugyanígy hagyott el minket az én apám is, a különbség az, hogy megtiltotta, hogy anyukámnak elmondjam hogy neki már van egy másik gyereke, így éltem én szépen tinikoromban ebben a lelki terrorban.
2017. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oh sajnálom :/ hát. Nem értem miért nem lehetett úgy megoldani, hogy elvált Anyától....a te Apukád is. Nekem a szememben ő most egy gyáva felelőtlen valaki. Akit úgy tűnik nem ismertem. Régen felnéztem ra nagyon, de ez most mind szerte foszlott..
2017. dec. 30. 15:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy állok hozza, hogy nincs apám. Soha nem számíthattam rá, sosem érdekeltem, neki másik család, másik gyerek kellett, aliről most gondoskodik, rólam meg sosem gondoskodott. Nem érdemli meg, hogy apámnak nevezzem. Mindent az édesanyámnak köszönhetek. A féltestvérem csak párszor láttam, nem tehet ő semmiről, de nem érzem magamban a minimális testvéri szeretetet sem iránta.
2017. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A vicces 2 éve tűnt el. Mivel nem tudtuk a lakcímét, így Anya ügyvédhez sem tudott fordulni a válópapírokkal. Mostmár tud. Xd
2017. dec. 30. 15:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Érthető amit érzel. Én sem tudom elhinni hogy létezik, és ha netán találkoznék vele, akkor csak egy átlagos gyerek lenne számomra úgy érzem. Neki vajon mit fognak mondani ha esetleg felnő...vagy vajon nem is fog tudni róla hogy van 2 fél testvére? :D
2017. dec. 30. 15:34
 7/7 A kérdező kommentje:

Eltelt pár nap, és még kiderültek dolgok. Pl hogy a Nőnek a saját gyerekei Apának hívják az enyémet...vagy én már nem is akarom Apának hívni ezek után. Ezt onnan tudom, mert a gyerekeknek van fb-je, és az egyik nyilvánosan kiírta az egyik ismerőse falára. Szia xy, Apáék kérdezik jöttök-e még idén hozzánk"



Mit tennétek ezek után a helyemben? Hagyjam Anyára a bosszúállást, vagy én is menjek oda és üvöltsem le a fejét hogy másnak a gyerekeit neveli, engem meg tesómat szó szerint eldobott (bár nem biztos hogy lenne lelkierőm elé állni bőgés nélkül, a nője előtt meg nem akarom magam megalázni)? Vagy ennyit sem érdemel?

2018. jan. 1. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!