Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagy a gép előtt Szenteste?

Miért vagy a gép előtt Szenteste?

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 21:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Már megvolt az ajándékozás, vacsora. Családommal karácsonyozok, ők valami filmet néznek, ami engem nem érdekel. Csináltam forralt bort, azt iszogatom.
2017. dec. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Mert mindenki alszik, megvolt a szokásos karácsonyi veszekedés, ezek után semmihez nincs kedvem.
2017. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nalunk nem nagy unnep a karacsony. Az etelt is rendeltuk etterembol tegnap, mert nincs kedve fozni senkinek halat.

Unom a karacsonyt, egyszeruen olyan mint egy atlagos hetvege.

2017. dec. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ja, nálunk is átlag 7vége. Ketten vagyunk itthon, mindenki a saját szobájában. Én csomagoltam, ajándékot készítettem, fater kint csinálta a kaját. Négy körül ettünk egy nagyot, aztán elpilledtünk, majd megint csomagoltunk, megnéztük közben az Aranyhaj és a nagy gubancot, aztán mentünk a szobánkban. Most felnőtt filmet akarok nézni, de nagyon lusta vagyok ahhoz, hogy megmozduljak :D
2017. dec. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nálunk 26-27én lesz mozgás a lakásban, addig csendes napokat tartunk.
2017. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Mert most lett egy Playstation 4 Pro, és nagyon tetszik, ezért vagyok gép előtt.
2017. dec. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Revilidalok - kenyszerpiheno inszallag szakadas miatt csak keveset terhelhetem.
2017. dec. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
jaa,értem.Ez előtt nem hallottam még ezt így.Én a vállam miatt vagyok hasonlóan. :(
2017. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!