Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagy a gép előtt Szenteste?

Miért vagy a gép előtt Szenteste?

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 21:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok előbb elaludni, hogy ne egyek többet. Szóval laptop+ágy.
2017. dec. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
hogy hülye kérdéseket olvasgassak szórakozás gyanánt.
2017. dec. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%

Mert nyaralunk nem szentestezunk most jottunk vissza a furdobol 22 ig van nyitva.

Ettunk es most meset neznek a gyerekek

Holnap reggel kirandulni megyunk loval csak en maradok mert inszalag szakadasbol revilidalok lo szoba sem johet

2017. dec. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
A telefon előtt ülök
2017. dec. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Mert mi vacsora helyett szentesti ebédet szoktunk csinálni, arra hívjuk meg a közeli hozzátartozókat így kb 4kor már visszaáll minden a normál kerékvágásba(gépezés)
2017. dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
60%
Revilidálsz? Az mi?
2017. dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
91%
Én telefon előtt vagyok, azért hogy elüssen valamivel az időt és ne agyaljak olyan baromságokon, hogy miért mindig rossz emerek lesznek fontosak nekem és miért nincs senki, akihez hozzábújhatnék.
2017. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert egész nap sütöttem főztem, mosogattam, pakolásztam, aztán eljött a szenteste, vacsoráztunk, de még sem volt semmilyen meghitt hangulat. A fát feldíszítettük, 4 családtagból csak 3-an, mert a tesóm inkább telefonozott.

A családommal vagyok (apukám és tesóim) de mégis egyedül érzem magam. Elmúlt már az a régi gyermeki varázs, meghittség.

Gondoltam elolvasok itt pár kérdést mert biztos írnak ki sokan, hogy miért rossz nekik, vagy épp miért jó.

Szerintem már csak akkor lesz újra igazi a karácsony, ha gyerekem lesz, vagy ha végre a párommal tölthetem kettesben.

Te miért vagy gép előtt?

2017. dec. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Utolsó én is pont így érzem, hogy akkor lesz majd megint olyan igazi a karácsony, ha saját gyerekeink lesznek vagy ha külön háztartásban leszünk a párommal. Mi ajándékoztunk itthon, szentesti kaja aztán kidőltek az ősök én meg Reszkessetek betörőket nézek és netezek :D
2017. dec. 24. 22:06
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
Este hat körül vacsiztunk, ajándékoztunk, most filmet nézünk, de engem nem érdekel, ezért közben olvasgatok.
2017. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!