Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A barátommal...

Mit csináljak? A barátommal több mint 1 éve vagyunk együtt. Eleinte nagyon jól megvoltunk, de mostanra egyre több vitának van.

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 1 éve vagyunk együtt. Eleinte nagyon jól megvoltunk, de mostanra egyre több vitának van. Már többször sztakítani akartunk,de nem ment. Az a baj, hogy egyáltalán nem illik össze se az életvitelünk se a gondolkodásunk. Én pörgős vagyok, ő nyugis én felelőtlenebb, ő komolyabb. Én tipikus bika vagyok, ő tipikus oroszlán. Nem tudunk már közös nevezőre jutni. Ugyan akkor mint én, ami eleinte nem zavart, de már több ismerősöm is mondogatja, hogy nem nézünk ki jól és nem is illünk össze. Bennem is felmerült már, hogy valaki más lenne, a hozzám való, de nem tudok vele szakítani. Mikor eljutunk odáig, nem tudom megtenni. Szeretem még mindig. Tipikus se veled, se nélküled kapcsolat lett.

Mit tegyek szeintetek? Van ennek értelme? Lehet ezen valahogy változtatni?


2010. jún. 3. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A szeretethez az is hozzátartozik, hogy el tudjátok engedni a másikat, hogy boldogabb legyen mással. Semmi értelme halálra gyötörnötök egymást.


Az okot viszont ne abban keresd, hogy te felelőtlen vagy, ő megfontolt, te pörgős vagy, ő nyugis. Az ilyen emberek is kiválóan tudnak együtt létezni.

Szerintem meg kellene próbálnotok elfogadni a másikat olyannak, amilyen, akkor működne a dolog, meg az igazi szeretet erről szól, hogy olyannak szereted, amilyen.

2010. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves Első, ez olyan szép volt... :) Még én is meghatódtam. Teljes mértékben egyetértek Veled!
2010. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, mi két éve voltunk együtt.Tizen valahányszor szakítottunk, de soha nem bírtuk egymás nélkül. Legutoljára amikor szakítottunk, csak azért nem békültünk ki mert lefeküdt egy másik lánnyal a szakításunk után egy héttel. (mostmár hálát adok az istennek érte) Az elején nagyon nagyon rossz volt, el sem tudod képzelni mennyire. Azóta eltelt egy hónap, és bár néha gondolok még rá, és álmodok is vele, soha semmi pénzért nem mennék vissza hozzá. És mostmár azt mondom, megérte az a pár hétnyi fájdalom! Életem legjobb döntése volt. Szerintem egy idő után te is ugyanezt gondolnád...
2010. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is így vagyok a barátommal 1 éve vagyunk együtt és ő nem szeret buliba járni, nagyon féltékeny, stb..mindig én szakítottam vele eddig, de szerintem 2napig se tartottak az ilyen nagyobb veszekedések általában. én szeretem, ő pedig úgy érzem és mondja is, hogy mindennél jobban szeret, tervezgeti a jövőnket, 18 éves koromban meg akarja kérni a kezem( én 16 és fél vagyok, ő 17) stb.. én viszont úgy érzem, hogy szeretem is nagyon, de van egy olyan érzésem is, hogy inkább a biztos rosszat választom, mint a bizonytalan jót.
2010. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!