Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a Ramira név?

Hogy tetszik a Ramira név?

Figyelt kérdés

Férjemnek és nekem nagyon megtetszett. Úgy gondoltuk, ezt a nevet adjuk születendő kislányunknak. És csak kíváncsi lennék, kinek hogy tetszik, és mit gondol róla?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. jún. 3. 12:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem perzsa hangzása van. Szép, de magyar gyerekemnek nem adnám.
2010. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
nekem nem tetszik, biztos nem adnám a lányomnak soha. kb nekem egy síkon van a Rafael, Dzsenifer, Esmeralda, stb nevekkel.
2010. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
55%
Nekem ugyan nem tetszik, de ha nektek igen akkor adjátok ezt a nevet
2010. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Nekem sem tetszik, ez túl különleges és pont ettől lesz tucatnév. Az én lányom Annabell lesz, ez nem is olyan túl különleges, de nem is hívnak így minden utcában minden gyereket :)
2010. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
szerintem szép név, különleges mégsem olcsó hangzású (mint a dzsenifer vagy a szamanta :) )
2010. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%
Hát ezt meg honnan csipáztad elő? Rami lesz a becézése az biztos! Andreát is szokták Raminak becézni!!!!
2010. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
nekem tetszik a név. nem bazári:)és nem is hajaz kisebbségre...:)
2010. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem tetszik, de ha nektek igen, akkor nyugodtan adjátok a kislányotoknak. Nincs olyan név, ami mindenkinek tetszik. Mi is most várjuk a második babánkat (ha minden jól megy, két hét múlva ((ha betöltöm a 21. hetet)) kiderül a neme is), de mi tanulva az első gyerek névválasztása körüli kéretlen véleményözönből, most csak a férjemmel ketten döntünk.

Egyébként szívből gratulálok a babához!

2010. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

nekem nem tetszik. igaz én konvencionális vagyok ezen a téren és szeretem ha már a nevéből tudom valakinek a származását. nálunk a családban a legkülöncebb név az Olivér lett, mi többiek mind hagyományosan magyar neveket viselünk.

Vannak divatok, mi ugyan nem követtük őket,de ha nektek tetszik...

Csak azt nem bírom amikor valaki teljesen őrült, névként nehezen értelmezhető " neveket" ad a gyerekének. Van a szomszédságban Ajándék nevű kislány, édes lesz majd 80 évesen Ajándék néni, vagy mondjuk egy komoly felelősségteljes állásban Dr X. Ajándék- szerintem ebbe a szülők nem gondoltak bele anno.

Bár én falra mászoma Kevin, Krisztofóró, Dzsenifer, Liliána, Lora és hasonló nevektől is ( elnézést mindenkitől aki ilyen nevet visel!)

2010. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Borzalmas. Minél többször mondogatod,annál szörnyűbb. Azt viszont nem értem, ha nektek tetszik, miért éri meg neked ezt megkérdezni idegenektől..
2010. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!