Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha a férjed egy...

Mit csinálnál ha a férjed egy vita hevében lerondázná az egyik gyereked?

Figyelt kérdés
Szóval mondjuk veszekednél valamiben a férjeddel és egyszer csak ezt vágná hozzád; az első gyerekünk szerencsére megúszta azzal hogy rám hasonlít viszont a kissebbik pont ugyan olyan ronda gnómfejű törpe mint amilyen te vagy.
2017. dec. 16. 10:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Nee haragudj kérdező, de engem iszonyat ledöbbent, hogy annyit vettél csak észre, hogy a GYEREKET megbántotta, holott TÉGED alázott meg, de nagyon durván. És ezt te eltűröd? Jó isten. Nekem ilyet mondana a férjem, a válóperes tárgyalásig nem tudná összeszedni a kivert fogait, az biztos.
2017. dec. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tenné zsebre, amit tőlem kapna, az tuti. Hogy lehet valaki ilyen tap.ló? Az ő gyereke is, te meg nem hiszem, hogy olyan ronda volnál, különben nem vett volna feleségül.

Akkor sem mondunk ilyet, ha "elvitte a vita heve". Még olvasva is kiakadtam. Tényleg léteznek ilyen suttyó emberek? ://

2017. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
44%

talán csak a vita hevében mondta. nekem egyszer azt mondta, anyám, hogy egy kis kígyó vagyok, mert nagyon felcsesztem az agyát. kiröhögtem, mert egyből láttam rajta, hogy megbánta.

a te férjed hogyan reagált, miután kimondta?

2017. dec. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
93%
14! Azért a kis kígyó, meg a gnómfejű törpe között van egy kis különbség. :) Neked anyud mondta, neki meg a férje. Ez sem mindegy - szerintem.
2017. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#11 vita hevében előfordul, hogy az emberek sértéseket vágnak egymás fejéhez, nem látjuk, mi volt a vita tárgya és kérdező miket mondott. az viszont, hogy valaki a vitában teljesen ártatlan gyereket, a saját gyerekét sértegeti, ultragáz, ilyet még nem is hallottam.
2017. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"kígyó, meg a gnómfejű törpe között van egy kis különbség."


hát szerintem nincs. sőt, anyám azért fontosabb személy az életemben, mint egy férfi. párom is fontos, de mégis ő nevelt fel, ő nyomott ki magából, ő etetett. nem mindegy ki mit mond. egy férfitól nem veszem komolyan a sértéseket a küllememre.

2017. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik esetben sem normális az ilyen beszéd. Sem a szülőtől, sem a férjtől.
2017. dec. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Megszorongatnám a tökeit. :-D
2017. dec. 17. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ez megtortent? Te a feleseg vagy? Hallottak a gyerekek?

A vita heveben mindenki mond nagyon csunyakat, de ez tulmegy minden hataron. Egy mondatban alazza meg a gyereket es a feleseget, erre nincs mentseg. Nem biztos, hogy meg tudnek bocsatani.

2018. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!