Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, nem tudom mit...

Segítség, nem tudom mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Nos, a gondom egy kicsit összetett, de megpróbálom kifejteni. 19 évesen elköltöztem otthonról a barátommal (23) mivel nekik van egy nagy házuk amiben az apja egyedül lakik nem mentünk albérletbe, berendeztük a felső szintet magunknak. Kezdetben nem is volt probléma, majd kettejük között egyre durvább szóváltások következtek, persze tudtam, hogy az após jelöltem alkoholista volt és nem egyszer kezet emelet a gyerekeire akik emiatt semmi sem veszik. Én igyekeztem elsimítani a konfliktusokat, de nem sikerült. Annyira nem, hogy a barátaink előtt verekedtek össze, nem egyszer történt ez meg. Sajnos a legutóbbi vita brutális volt én rendőrt akartam hívni, mert az apuka felkapta a csákányt és rohanni kezdett a fia felé, aki önvédelemből szó szerint ledobta az embert a földre. Aztán a "kedves" apuka engem kezdett el bombázni ezzel és fenyegetni, hogy majd ezt vagy azt csinál és én szívom meg stb. Igazából nem tudom mit kellene tenni, szívem szerintem elköltöznék de a páromnak mindene itt van (a vállalkozásához a gépek stb.) Sőt ő nem is akar költözni.

Mennyek el én egyedül?


2017. dec. 2. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
fejtsd ki, hogy te félsz a kedves apukától és ezért hazaköltözöl. Majd együtt dolgoztok és gyűjtötök új lakásra vagy másra ,de semmiképp nem maradsz nála ez van. ettől még szereted stb.
2017. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

“Mennyek el én egyedül?”

Mennyé.

2017. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Annyira nem bonyolult a dolog.

- Az apóshoz nincsen közöd.

- A házához szintén nincsen közöd.

- A saját házában akkor alkoholizál amikor csak jólesik neki, tehát ahhoz sincsen közöd.

- Neked csupán a barátodhoz van közöd, aki viszont pont olyan agresszív mint MÁR MOST mint az apja.

Kell ez neked??

Ha nem, akkor usgyi!

2017. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
* - mint
2017. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Hát, az biztos, hogy ilyen körülmények között, nem lehet maradni. Ezt a barátodnak is meg kell értenie. Ha mégsem, akkor igen, menjél egyedül, mert a leírtak alapján, jó vége nem lehet ennek.
2017. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Minél előbb mész el,annál jobb.Ha elég jó a párkapcsolatotok, meg fogja érteni a párod és meg tudjátok oldani.
2017. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Veszel egy lakást vagy egy házat, és odaköltöztök a fiúddal.

Ha csak nem úgy gondolod, hogy a pasasnak legyen alapból lakása, neked meg csak a pucér se..ed, amit hajlandó vagy beletenni a készbe.

2017. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!