Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 31 éves vagyok, és 5 éve élek...

31 éves vagyok, és 5 éve élek élettársi kapcsolatban. Ettől még nem vagyok asszony, vagy igen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 15:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Igen, szoktak még Hölgyemet, Asszonyomat és Úrnőt is írni.Szerintem az Úrnő haláli.:)Nekem az tetszik a legjobban, mindig mosolygok és a századfordulóra képzelem magam.
2010. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem bunkóság. Ha egy hivatalos cég nincs képben a normális illemmel, az emberi megszólításokkal, akkor hogyan várja el, hogy ha épp nem jó kedvemben talál ne üvöltsem le a fejét, ha épp valamit nem úgy tesz, ahogyan kellene.
2010. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Csakhogy én is válaszoljak a sok kommentre:

Igen! Tudatában vagyok annak, hogy nő vagyok! Ám egy bizonyos hivatalos szerv leasszonyomozott, amit kifejezetten sértőnek találtam! Ha valakinek tudnia kéne, mi is a hivatalos megszólítás, akkor azok ők! Ráadásul pontosan tudják, hogy nem vagyok férjnél! Mindannak, aki lehülyézett, leostobázott: Nem kellett volna megvárni, amíg némi magyarázattal is szolgálok? A többieknek köszönöm a válaszokat!

2010. jún. 2. 08:51
 24/28 anonim ***** válasza:

Hivatalos szervnek a XY Úr/Úrnő formulát kellett volna használni.

Az asszony/kisasszony megszólítás inkább magánjellegű.


Valószínű valami irodista,aki nagyot akart alakítani-csak éppen nem nézett a dolgok után -a ludas....

2010. jún. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ostoba.
2010. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én az úrnőt tartom sértőnek, de megértelek, hogy te is sértőnek tartod az asszonyomot, bár ez azért mégis csak szebb, mint az úrnő (nem tudom ezt ki találta ki, remélem már kirúgták). Öregítésnek érzed az asszonyomot?
2010. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Igen! Öregítésnek érzem, és különben sem vagyok olyan asszonyos típus!:)Még gyermekem sincs!
2010. jún. 2. 15:51
 28/28 anonim ***** válasza:
szia,én sem szeretném ha valaha leasszonyoznának!! :D :D Én 29 vagyok,bár a multkor a dizsiben elkérték a személyimet XD
2010. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!