Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből vettétek/vetted észre...

Miből vettétek/vetted észre hogy már nem szerelem ami közted és a párod között van? Hogy lett vége a kapcsolataidnak? Mi történt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 17:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
kevesebb volt a sex,egyáltalán nem kívántam :S erősen vonzódtam egy alig ismert sráchoz,mindennap ő járt a fejembe és nem a barátom :S mindenért belekötöttem(a barátomba),semmi nem volt jó. Végül szakítottam vele :S eleinte( néha még most is )nagyon rossz volt,de mindig arra gondolok h jobb egyedül mint egy rossz kapcsolatban szenvedni
2010. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezeket vettem észre: alig szexeltünk, meg igazán nem is kívántam még csak azt se hogy hozzám érjen. Alig beszélgettünk, régebben meg mindig volt mondanivalónk egymás számára. Meg ha nem volt velem nem hiányzott.
2010. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én abból veszem észre hogy nem beszélget velem nincs mondani valója pedig csak hétvégén vagyunk együtt mert külföldön dolgozik.Mi házasságban élünk és van egy 9 éves lányunk.Egyáltalán nem érdekli hogy mi volt itthon egy hétig meg sem kérdezi,az meg hogy konkrétan velem mi van szerintem soha nem is érdekelte.A gyerekkel foglalkozik imádják egymást.De semmit nem beszél meg velem a hátam mögött olyan döntéseket hoz ami engem is érint hisz anyagi természetű dolgokról van szó.Sajnos most is hozott egy ilyen döntést aminek persze én iszom meg a levét de szerintem fel sem fogja hogy ez nekem mennyire rossz.Nincs hova mennem úgy hogy válásról vagy különélésről szó sem lehet sajnos.Röviden ennyi de még annyi minden volna csak most nincs is kedvem le írni mert kicsit elszomorít.Majd talán legközelebb.
2010. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

08:31-nek

2,5 éve, és ebből 1 éve élünk együtt

30 körüliek vagyunk, nincs hova szétmenni, úgyhogy valószínű mi emiatt nem fogunk szakítani.

Csak így már nem vagyok boldog. Amúgy fura, mert néha olyan tökéletes minden, napokon át minden nap szexelünk, ha nem, akkor az az elfoglaltságok miatt van (vizsga, stb.), szóval olyan érzésem van, hogy a szerelem vissza-, visszatér. De mégse jó már, az egészben már sokkal több a szomorúág, mint a boldogság.

2010. jún. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Utolsónak üzenem: miylen szép,boldog életed lesz igy.. megértelek,mert igy legalább kényelmes de igazából szomorú ilyet olvasni,hogy ebbe beletörődik valaki. Pedig változtathatnál rajta.
2010. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én nem így látom. Inkább azt gondolom, ez törvényszerű minden kapcsolatban. 2-2,5 év után minden kapcsolat ide jut.

Ha nem törődök bele, akkor kezdhetem elölről újra-meg újra-meg újra. De a végén ide jutunk mindenkivel. A szerelem nem örök, és elmúlik és nem egyszerre múlik el a 2 emberben. Ez van, én nem akarom újrakezdeni már. Ebből az ember előbb-utóbb kinő. Ha 20 éves lennék, élnének még a szüleim, kilépnék, de így nem tehetem. Anyagi okok miatt sem. Boldog nem leszek, de legalább van fűtés, van mit enni.

Amúgy jobban szerettem az életemnél is. De ő engem nem. Ha szakítanék vele, ő néhány hónapon belül találna magának másik lányt. És egy percig se depressziózna. Bár ez se biztos. Múltkor, mikor azt mondtam neki, hogy ő biztos nem szereti úgy a focit, mint apám, mert nem ordít a gólnál, azt felelte, hogy nem egyformák az emberek.

Ő képes végignézni úgy a meccset, hogy meg se nyikkan közben, pedig imádja tényleg.

Néha ezért nem vagyok biztos benne, hogy szeret-e. Mert nem mutatja ki, se nekem, se mások előtt nem vállal fel.

2010. jún. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Csak magadnak hazudsz.

"De mégse jó már, az egészben már sokkal több a szomorúág, mint a boldogság."


Nem jut minden kapcsolat ide. A szerelem elmúlik ebben igazad van,de nem ez marad utána.

2010. jún. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy mindig szomorú leszek, ha elmúlik a szerelem, bármelyikünkben is történik meg előbb. Szóval de igen, az én esetemben ez mindig szomorúságot fog okozni. Talán azért, mert egyetlen garanciát tudok a hűségre férfiak és nők esetében is: a szerelmet. És ha az nincs, bennem bizonytalanság érzés kezdődik, akkor is ha amúgy emberileg jól meg vagyok a párommal.
2010. jún. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!