Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből vettétek/vetted észre...

Miből vettétek/vetted észre hogy már nem szerelem ami közted és a párod között van? Hogy lett vége a kapcsolataidnak? Mi történt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 17:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem beszélgetünk, nincs szex, fontosabb nálam a munkája és minden más, nem aggódik értem, stb... de mi már házasok vagyunk
2010. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Feltűnt, hogy amikor elutaztam a szüleimhez, nem hiányzott. Nem is hívott fel, aztán amikor visszamentem, akkor mondta, hogy igazából én se hiányoztam neki.

De elég jól sikerült elválnunk, pl. nagyon jókat tudunk beszélgetni és segíteni egymásnak párt keresni, hisz már ismerjük a másikat :)

2010. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egymásnak...párt keresni.....azért ez durva...
2010. máj. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Na jó, azóta eltelt öt év és ma a legjobb barátom. És persze, hogy segítek, hisz jót akarok neki :)
2010. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

egymás mellett éltünk és nem egymással

csak a legszükségesebbekről beszéltünk

ritkult a szexuális együttlét és ami volt, az is rutin szerűvé vált

ja és van egy saját vészcsengőm: valamiért nem bírom,ha valaki hangosan eszik, nyel. a szeretteimnél meg sem hallom

a szerelmben onnan tudom,hogy ennyi,hogy először lesz gyomorgörcsöm attól,hogy hangosabban nyel...fura,de ez van :)

2010. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Elég erőteljes jelek voltak: örültem, ha letudhatom a napi egyszeri telefonbeszélgetést; nem volt mit mondanom; és számomra sem volt mondandója; nem vettük a fáradtságot, hogy valamit részletesebben elmeséljünk a másiknak; apróbb dolgok kezdtek idegesítővé válni benne is, bennem is; heti egyszeri találkozó bőven elégnek bizonyult; már személyesen is csak feszengtünk, nem volt miről beszélni; elmaradtak a gyengéd gesztusok, csók csak szex közben volt, de az is ritka volt már.

Szóval szépen lassan leépült a kapcsolatunk. A szerelem elmúlt, de a szeretet is; viszont időben felfedeztük, és harag nélkül váltunk el.

Neked kedves Kérdező mi a saját történeted?

21L

2010. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Épp ezért kérdezem,mert nekem még az első kapcsolatom van,és már régóta együtt vagyunk.Most hogy külön vagyunk 2-3napja(nem szakítotunk,csak ő most a szüleinél van én meg az enyémnél)nem igazán hiányzik,kevés a sex,nem is vágyunk rá szerintem,csók nagyon ritka,csak puszi van.

Nem tudom hogy mit érzek iránta.Szeretem,de nem úgy mint régen,de viszont félek elveszíteni.Nem tudom mivan!

2010. jún. 1. 16:16
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi már 1 éve nem csókolózunk...:((( Én szeretnék, de ő nem, hiába csókolom szex közben, nem adja úgy vissza, mint rég. Nem mondom neki, mert ez olyan dolog, ha ösztönösen nem vágyik rá, minek erőltetni?
2010. jún. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó(00:27) ez nagyon rossz lehet. Megkérdezhetem mióta vagytok együtt? Vagy amúgy mondja, hogy szeret? Mert nálunk is hasonló volt a helyzet viszonylag hosszú ideig. Se azt nem mondta, hogy szeret se nem csókolóztunk. Nálunk ez a helyzet a végét jelentette, no nem csak emiatt ment persze tönkre, de egy csomó dolgot ez jelzett.

Kérdező szerintem ha nem hiányzik nagyon, attól még ne gondold azt, hogy nem jó vele. Illetve ezt csak te érezheted, de az is lehetséges, hogy csupán az utóbbi időben nagyon sokat voltatok együtt, és most jól esik az egyedüllét.

22L

2010. jún. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat 00:17-as utolsónak szólt az előbbi hozzászólásom:) de mindegy is mivel 00:27-es hozzászóló nincs is:)
2010. jún. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!