Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit fokok én ott csinálni 3...

Mit fokok én ott csinálni 3 napig, mivel nem beszélünk közös nyelvet?

Figyelt kérdés
Szóval, a párom Szerb már majdnem 1 éve vagyunk együtt. Ő tanul magyarul. De általában angolul beszélünk. De most kitalálta, hogy hétvégén elvinne a szüleihez bemutatni. De ők nem beszélnek semmi közös nyelvet velem. Nagyon félek tőle, hogy majd bambán ott nézek és nem tudok majd semmihez hozzászólni.
2017. nov. 8. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Feleségem csak angolul beszél a szüleim meg csak magyarul de mégis eltöltött nälunk 2 hónapot úgy hogy hetkoznaponkent dolgoztam es nem tudtam vele lenni nap kozben.
2017. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó baráti házaspár: Anyuka ukrán, apuka magyar. Kezdetben angolul beszéltek egymással. Itt élnek Magyarországon, a 7 éves lányuk is csak pár szót tud ukránul. Anyuka tanult meg Magyarul. Nem szokott gond lenni, amikor kimennek meglátogatni a nagyszülőket.
2017. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon félek. Majd csak a párom tud nekik fordítani..
2017. nov. 8. 17:09
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Párod tud fordítani vagy activity :D
2017. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mutogatsz vagy megtanulsz par szerb szót :D
2017. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg, hogy hogy mondják a köszönömöt, amúgy meg mosolyogj sokat. Nálunk sem szokott gond lenni, se a szülőkkel se a nagyszülőkkel a kommunikáció.
2017. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 szántóvető ***** válasza:
16%

nem csodálom hogy félsz:sok szerb gyűlöli a Magyarokat.

"Mit fokok én ott csinálni 3 napig"-semmit.párod mit tervez,ő mit csinál abban a 3 napban?

2017. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én sem beszélek közös nyelvet a párom barátaival, mert angolul egy mukkot nem tudok :)


Mégis megértetem magam kézzel-lábbal - vagy a kedvesem fordít -, mert nyitottak vagyunk és nem akadunk fenn ilyesmin. :)


Nyugi, légy mosolygós, hidd el, megoldjátok.

2017. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
3 napban azt tervezi, hogy mindenkinek bemutat, szülők, testvérek, barátok, nagyszülők. Annyi, hogy a testvérei beszélnek angolul, ott majd tudok beszélgetni.
2017. nov. 8. 18:32
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Ennyi ido alatt mar regen megtanulhattal volna legalabb egy A2-es alapfokot, az ilyen helyzetek elkerulese erdekeben... arrol nem is beszelve, hogy a magam reszerol is mas anyanyelvu parral elve el nem tudnam kepzelni, hogy nem tanuljuk meg egymas nyelvet, hanem angolul beszelunk az egesz kapcsolat alatt. Nagyon fura.
2017. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!