Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki külföldön él az rendszeres...

Aki külföldön él az rendszeresen támogatja a családját?

Figyelt kérdés

Küld nekik rendszeresen csomagot (ruhával, cipővel, ha van gyerek játékkal, csokikkal)? A támogatást nem olyan esetben értem, hogy nem tudja kifizetni a rezsit és ételre alig marad pénz vagy hitelt kell törleszteni.

Mindenkinek van munkahelye normális fizetéssel, de mégis elvárják a minőségi és márkás ajándékokat. Azt sugallva ha már én többet keresek és ott nagyobb a választék alacsonyabb árakkal akkor küldjek nekik rendszeresen ajándékokat.


2017. nov. 2. 19:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Próbálkoztak, de valahol itt kiröhögtem őket.


Nem küldök nekik semmit, ők sem segítettek soha egy vajas kenyérrel sem :)


Persze most már dörgölőznek, mert külföldre jöttem, de így jártak.

2017. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kik ezek a rokonok Kérdező?

Mennyire közeliek?

Szülők, testvérek, vagy a 120-ik unokatestvér, sógor, koma?

2017. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A luxusigények kielégítését én nem nevezném támogatásnak. Akiknek küldöd, ők kifizetik neked vagy adnak cserébe valamit? Mert máskülönben ez csak lehúzás. Egyébként nálunk párom küld néha pénzt a beteg édesanyjának. Az én szüleim jól elvannak, karácsonykor szoktam küldeni egy kissebb csomagot csokikkal meg kissebb kiegészítőkkel.
2017. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok, a szuleim külföldön élnek, természetesen ha hazajönnek, akkor meglepnek valamivel, ugyanúgy én is oket,ha megyek hozzájuk, de semmi extra. Más rokonoknak abszolút nem szoktak ajándékozni, támogatni meg főleg nem. Hataron túl sincs kolbászból a kerítés,ugyanúgy vannak problémák,mint itthon.
2017. nov. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!