Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyolcadikból ballagó lányok....

Nyolcadikból ballagó lányok. Mit szeretnétek ballagásra kapni? Vagy anyukák mit vesztek lányotoknak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor kaptam az első mobilomat, egy vodafonos motorola v2288-at, ennek már 10 éve.


24/L

2010. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Felénk nem ajándékot, hanem pénzt szokás adni. Logikus- így a gyerek arra költheti, aminek tényleg örül. Jobb megoldás, mint drága ajándékot venni, ami talán a fiók alján landol. Én is ballagó vagyok, szóval a helyzet meglehetősen életszerű számomra. :) A rokonok örömet szereznek nekem a pénzzel, én pedig örömet szerzek magamnak egy új gitárral... alig várom! :)
2010. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pénznek örültem volta, helyette ékszereket kaptam, amiket azóta sem hordok:( Mivel nem szeretem őket...:(
2010. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát sztem a mai 14 éveseknek van már mobiljuk.. esetleg valami újat akarnak.. Nálunk aranyékszert szokás ajándékozni, hogy emlékezze vagy pénzt adni, amit nem költhet akármire, hanem félreteszi. De az én unokahúgom most rákattant a mini laptopra, epc-re vagy mi ami kb 40 körül van..
2010. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pénznek örülnék, azt is kaptam 3 éve ezelőtt, arra költöttem amire akartam.!
2010. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legpraktikusabb a pénz, vagy vásárlási utalvány.
2010. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pénznek örülnék a legjobban!

Képzeld amikor én ballagtam 8.-ból tudod mit kaptam egyik rokon családtól? Pohárkészletet... ne tudd meg milyen márges voltam rájuk.

2010. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszi a válaszokat..akkor én is pénzt adok, mert az unokahugom ballag, és ötletem nem nagyon van, a lovakat imádja, de amugy nem tudom mit kellene, igy marad a pénz.
2010. máj. 31. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!