Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megpróbáljak közelíteni felé?...

Megpróbáljak közelíteni felé? Vagy ennek már végérvényesen vége?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit hosszú leszek és tudom ez a párkapcsolatokhoz tartozik de itt hátha jobb válaszokat kapok! Szóval van egy srác aki két évvel idősebb nálam gyerek korom óta nagyon jóban voltunk mint barátok csak aztán úgy alakult hogy ő kezdeményezett felém kb olyan 15-16 éves koromban. Próbálkoztunk is vele de nem működött sok hülyeség miatt komoly gondunk nem volt egymással csak nem ment de sajnos e miatt el is távolodtunk egymástól. Egy időre ő elköltözött tanulmányok miatt. Nekem azóta senkim nem volt mert tudom későn de rájöttem őt szeretem. Most nem rég haza jött nem tudom végleg e vagy mennyi időre de hogy most láttam ezek az érzések egyre erősebbek. Most nem tudom mit tegyek nem szeretném hogy igy éljük le "utálatban" az életünket mert annál ő sokkal fontosabb számomra.
2010. máj. 30. 17:13
 1/8 anonim válasza:

Én közelitenék tuti,veszteni nem vesztesz vele semmit,söt lehet ö is igy érez irántad,és esetleg azért is ment el messzebbre tanulni.

De ha nem beszélitek meg,akkor sosem fog kiderülni!

Szoritok neked nagyon!:)

2010. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az még hozzá tartozik a dologhoz hogy ez egy évekig húzódó történet a kapcsolat kb 1.5 éve szakadt meg! Most 22 és 24 évesek vagyunk!
2010. máj. 30. 17:24
 3/8 anonim ***** válasza:

én is azt mondom, hogy egy próbát mindenképpen megér! ne nyomulj erőszakosan, de a kommunikáció sokmindent megold.. lehet hogy ha nem próbálod meg sokáig ezen fogsz rágódni, hogy mi lett volna ha...

sok sikert!

2010. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van,hogy az emberek annyi idősen mint akkor ti,nem érettek egymáshoz, de évek múltán igen:) Lehet ti is ilyenek vagytok:)


Gambatte csajszi:D

2010. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van ott még "utálat"? - szerintem az eltelt idő lecsillapította a történtek jelentőségét, é nbiztosan nem élnék kétségek között, hisz nincs mit vesztened.
2010. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem hasonló hasonló helyzet volt, és nem léptünk, mert "haragudtunk egymásra", közben mégsem, túl büszkék voltunk mindketten. Megbántam, szerintem megbántuk, de már késő. Ne hagy ki a lehetőséget!
2010. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2010. aug. 21. 22:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Már egyszer nem müködött most mért müködne nem lehet hogy az emlékébe a kellemes élményekbe vagy 'szerelmes'. Ő elment és az idő megszépített mindent de melegítve csak a töltött káposzta jó.
2010. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!