Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit bántál meg az életed...

Mit bántál meg az életed során? és miért? és minden úgy alakult amit elterveztél?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2010. máj. 30. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
azt bántam meg hogy elengedtem a tesóm .. mert nagyon hiányzik .. és amit elterveztem sikerül is..
2010. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az bántam meg, hogy nem vertem laposra egykis férget aki miatt öngyilkos lett egy barátnőm.
2010. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából minden úgy alakult eddig ahogyan terveztem. Van egy párom akiről mindig is álmodtam és van egy szakma amit mindig is szerettem volna...


Amit bánok, hogy a kettőt nem tudtam egyeztetni és emiatt keveset látom a páromat:-S (csak más városban találtam egyetemet) de úgy gondolom kis idő meghozza a gyümölcsét...


Ha visszagondolok, valószínűleg most is mindent igy csinálnék...

2010. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Megbántam, hogy nem tanultam elég jól az iskolában fiatal koromban!

Az első szál cigit meggyujtottam és azóta se tudok leszokni!

Nem figyeltem oda az étkezésemre és felszedtem jó pár kilót amitől most kemény koplalás és testedzés útján próbálok megszabadulni!

2010. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt sajnálom nagyon hogy hülyeségek és felszínes dolgok miatt elvesztettem valakit akit azóta is nagyon szeretek és minden porcikámmal küzdök azért hogy visszakapjam de tehetetlennek érzem magam:(:(:(
2010. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megbántam, hogy nem jóval előbb vállaltam gyereket. Most az egyszem mellett évek óta hiába várjuk a kistesót és lassan mindketten kicsúszunk az időből, ha hamarosan nem történik valami csoda, egyke marad.
2010. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
eddig sem bántam meg semmit, és ez ezután sem fog változni. azonban kevés dolog alakult úgy, mint ahogy azt elgondoltam.
2010. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azt bánom,hogy nem tanultam tovább és most egy semmi kis alalmazott vagyok egy gyárban,akit porig lehet alázni,és nevem kuss. Ja és azt,hogy megszülettem!
2010. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Túl sok számomra fontos embert bántottam meg a hülyeségeim miatt és most van egy szerető párom,de barátom egy szál sincs.. ha ne adj'Isten elveszíteném a párom már nem lenne egy ember sem,aki rám szagolna....
2010. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!