Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit illik meghívni és kit nem...

Kit illik meghívni és kit nem ilyenkor?

Figyelt kérdés

Lesz egy családi esemény. A lányom 17 éves, meghívta a 18 éves párját. Persze tudtunk róla, bele is egyeztünk. Lassan 1 éve vagyunk együtt, kedveljük a fiút.

Anyósom ezen ki van akadva. Szerinte ez tiszteletlenség. Ugyanakkor azt elvárja, hogy azt a férfit akivel 3 hónapja randizgat elhívjuk. Őt még nem ismerjük.


2017. okt. 27. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Hat mivel nagy a gyanum, hogy ti szervezitek ezert mindenkinek hozzatok kell alkalmazkodni. Anyosnak ha ez nem tetszik irjon a papanak.
2017. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ha már 1 éve párkapcsolatban él fiúval akkor nyugodtan elhívhatja. Az anyósodnak meg mond meg, hogy hozza nyugodtan a pasikáját ha akarja. Ha akadékoskodik mond meg neki, hogy a saját lányod párjáról te és a lányod fogtok dönteni mert nektek van hozzá közötök. A 3 hónapos kapcsolata pedig biztos erősebb mint az egy éves! Ugye?
2017. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
18. születésnapomon nekem is ott volt a "pasim", aki azóta a férjem is lassan egy évtizede :) Mivel együtt voltunk egy ideje, természetes volt, hogy egy év után jött karácsonyi nagy családi vacsira, szülinapra, minden ilyenre. Nekem a 3 hónap tűnik kevésnek, 17 évesen 2 hónap ismerkedés (és addig csak a kezem fogta meg) után mutattam csak be a szülőknek, akkor még családi buliba nem hívtam volna, de mama biztos köti az ebet a karóhoz, akkor menjen neki is a párja, csak a lányod dolgába ne szóljon bele, mert van ilyen hogy lehet, később a lány mostani párja lesz az unokaveje, nálunk így lett ;)
2017. okt. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mind mindkettejüket szeretnénk meghívni. Anyósom az, aki szerint a fiút nem kéne, mert még gyerekek, ne bátorítsuk őket.
2017. okt. 27. 13:14
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Anyósod egy kretén.


Tehát a lányod egy éves kapcsolatának nincs ott a helye, ellenben az ő három hónapos aktuális kanjával - ez olyan gáz. :/

2017. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Anyósod nem gondolhatja komolyan, hogy a te lányodat korlátozza le a saját szulinapján!

Rajtunk akadt volna ki igazán: alig 2 hónap után a párom a karácsonyt és egy teljes hetet nálunk töltött, es előtte egy héttel ismerte meg a családomat. Akklor is 2 napos útra hívták el a bécsi karácsonyi vásárra. Azóta házasok vagyunk, gyerekünk is van már.


A lényeg, hogy nem az idő dönti el és nem egy meghívás fogja bátorítani a lányodat a fiúval kapcsolatban, anyósod kicsit el van tévedve. :)

2017. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Mire ne bátorítsátok őket mama szerint??? Egy közös bulira? Nem egy nyilvános nászt kell elhálniuk vagy mi a szösz, hanem koccintani és megenni egy szelet tortát vagy ebédet, nonszensz. Kívánom hogy maradjanak együtt most már mindenképp a későbbiekben boldog házasságban aztán mama nézzen mint a moziban :D
2017. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kovpet ***** válasza:
61%

"ne bátorítsuk őket"


Mire? Ez vicc?

2017. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!