Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülőktől való elköltözésnek...

Mesztick kérdése:

A szülőktől való elköltözésnek mik a feltételei mik?

Figyelt kérdés

A kérdést hülyén fogalmaztam meg mert nem is tudom hogyan lehetne megfogalmazni normálisan.A lényeg hogy 19 éves vagyok persze még 11.-es vagyok.Miután kijártam a sulit el akarok költözni a szüleimtől,de nem tudom hogyan fogják hozzá.El szeretném kezdeni a saját életem de nem tudom hogyan induljak el. A szüleim folyton azzal jönnek hogy ők már korán elköltöztek és összeházasodtak

(Apám 25 Anyám 18 éves volt ) . Nem akarom ezt hallgatni.

És lécci normâlisan válaszokat kérek



2017. okt. 26. 22:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
83%
19 évesen 11.vagy csak ,akkor buktál minimum 1x vagy az általánosba vagy most középsuliba .te még egy darabig biztos maradsz szüleidel ,mert ha nincs munkád ,se szakmád akkor nem tudsz elköltözni ,mert nincs amiből kifizesd az albérletet + egyél és fizesd a tömegközlekedést .előbb végezd el végre a gimit tanulj egy szakmát keres és találj munkát,utána kereshetsz egy kiado szobát .
2017. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!