Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúlik valaha az első szerelem?

Elmúlik valaha az első szerelem?

Figyelt kérdés
Vagy (ha nem is nagyon), de mindig bennem fog motoszkálni, hogy szeretem és hiányzik?
2010. máj. 29. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha fellángolás volt, akkor igen el, ha komoly szerelem, akkor el fog múlni, de elfelejteni nem fogod, viszont úgy gondolom nem is kell :)
2010. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Elmúlik. Kivéve ha ő életed szerelme és a majdani házastársad, de ez ritka.

Emlékezni fogsz rá, mosolyogsz, ha eszedbe jut, és ha felnőttkorodban tartod vele a kapcsolatot és előjön a téma, netán akkor tudja meg, hogy te valaha szerelmes voltál belé, jó érzés lesz visszaemlékezni rá. :)

2010. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi, el.
2010. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Ne aggódj, el fog múlni. Biztos lesz majd valaki, aki jobban szeret és te is jobban szereted őt. Ha igaz szerelmet találsz, a régi /első/ nem fog folyton motoszkálni benned. Legfejjebb egy szép emlék marad.
2010. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Az első szerintem nem.Vagyis nálam igazán sosem múlt el.Mindig a szívemben van ,mint szép emlék
2010. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ezek voltak az én elkeseredett kérdéseim anno, de hál Isten elmúlik.

Igy visszaolvasva...kész röhej.

24/F

2010. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hogy lett vége. Ha nagy pofáraesés volt részedről és nagyot csalódtál, akkor nem hiszem, hogy mosolyogni fogsz 5-10 év múlva, ha eszedbejut. Ha viszont az "univerzum választott el" titeket egymástól és egyikőtök sem csalódott a másikban, akkor nagyon hosszú idő múlva is érezhetsz még valamit, főleg azért, mert lezáratlan ügy és csak a kellemesre emlékszel, mert az egész szép volt és jó. Én csalódtam, hamar elmúlt a szerelem és hamar el is felejtettem. Néha eszembe jut, akkor dühöt érzek, de nem szerelmet.
2010. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

24F vagyokElőttem szólónak jár a pont!

Amugy nekem nagy pofára esés volt, de jön jobb, akit jobban talán nem is fogsz szeretni, mert már félsz szeretni,

aki megégeti magát az még a vizet is megfújja...


De akivel most vagyok...nem cserélném fel az elsőért a világért se!!!

okkal váltunk el anno, kell a kutyának, szenvedjen vele más!!!

Boldog vagyok mert tudom, hogy az a bunkó senkihez nem lesz sohasem hűséges!

És igenis létezik jobb!

De amig gyászolsz és csukott szemmel jársz meg a múltra fecsérled a rövid életed, addig csak bánat lesz a szívedben!

2010. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én Zorán szavait tudom idézni:

"De jaj, a szerelemnek múlnia kell

S ha múlik, akkor fájnia kell

Hogy érezd mennyit ér, míg tart, míg él

A szerelemnek múlnia kell

Akkor is, ha égig emel

És szép, hogy mást hiszel, mert mást ígér"


Ha nagyon nagyot csalódtál az első szerelemben, elmúlik könnyen! Én tapasztalatból írok,eddig az életemben 1 szerelem volt, és csalódtam. De idővel megfakulnak az emlékek, és szépen elmúlik a szerelem. Jön az a férfi/nő, aki olyan boldoggá tesz, annyira fogod szeretni ŐT, h szinte nem is fogod bánni, h elmúlt az első szerelem.

20/L

2010. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én csak annyit tudok mondani, hogy lassan 3 éve már az első szerelmemmel vagyok együtt, és ez a második alkalom. az első alkalommal 14 évesek voltunk, most meg már 27 évesek. igazán érdekes, hogy így alakult, hiszen 8 évig nem is találkoztunk, de utána ismét egymásra találtunk. mellesleg, én soha nem tudtam őt elfelejteni, talán elmúlt volna a szerelem is, ha nem találkozunk újra.
2010. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!