Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem magamra gondoltam, szerint...

Nem magamra gondoltam, szerintetek hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó, hogy a környékünkre jött egy ilyen vidámparkszerűség gyermeknap alkalmából. Egyszer egy barátnőmet (amikor 1 hónapja voltak itt) meghívtam, de mint kiderült, később ő fizette ki. Délelőtt szerettem volna felmenni az extremre, anya azt engedte, hogy holnap ülhessek rajta. Közben viszont eszembe jutott, hogy a barátnőmnek még be kell hajtanom az adósságomat, megkérdeztem anyát, hogy kérhetek -e rá pénzt, ő azt javasolta, hogy ne. Azért tette, mert azt hitte, csak azért, mert én extremezni szeretnék, pedig nekem egyáltalán nem ez volt a szándékom. Hiába bizonygattam, nem hitte el nekem. Tisztában voltam vele, hogy meg kell várnom a holnapot! Mivel nem hitt nekem, dühömben, amikor mentem be a szobámba, becsaptam az ajtót. Anya erre a holnapi extremezést is megtiltotta. Én tényleg csak az "adósságot" akartam kifizetni! Viszont holnap már tényleg fel akarok ülni az extremere. Mit csináljak szerintetek?
2010. máj. 29. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Holnap normális, emberi hangnemben megbeszéled vele és kész. Ha az én lányom rám csapkodná az ajtaját, én sem engedném el. Esetleg ha megmutatja, hogy tud normálisan viselkedni..
2010. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Minden tiszteletem, én ekkora problémával már a csuklómat nyiszálnám a zuhany alatt.

Képzeld, van aki épp a vízzel elöntött házából menti, ami menthető, meg a sarat lapátolja ki a hálójából. Közben arra gondol, mi lesz, ha lakhatatlan lett a háza.


Mit tegyél? Ne menj holnap "extremezni". Csináld, amit anyád mond. Tisztában vagy vele mennyi ilyen félreértés lesz még az életedben? Sokkal súlyosabbak is. Vállalj valami diákmelót, h ne anyádat kelljen szipolyozni.

2010. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Legmélyebb tiszteletem mindazoknak, akik ezt értették, nekem nem sikerült. :(

Valami olyasmit hámoztam ki, hogy egy hónapja tartozik, de csak most jutott eszébe. De hogy-hogy utólag tudta meg, hogy a barátnője fizetett, ha együtt voltak "extremezni"? Eh, mindegy...

2010. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy volt, hogy nála volt mindkettőnk pénze, de ő az övével fizetett. Mondtam én is régebben, hogy majd elmegyünk valahová, csak sajnos különböző szakkörök, elfoglaltságok miatt mindig elmaradt. :( Csak a vidámparkosok most vannak itt, és most meglenne rá a legjobb lehetőség, hogy bepótoljam.
2010. máj. 29. 18:55
 5/8 anonim válasza:

Anyukádtól kérj bocsánatot, és ülj fel holnap arra az izére, a barátnődet pedig majd kárpótolod később, máshogy.

Pl. vegyél neki valamit, amit tudod, hogy szeret. Az értéke legyen kb ugyanannyi, mint amennyivel "tartozol" neki.

2010. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő fizette a múlthónapi vidámparkot "véletlenül". Akkor mért nem csináltátok azt hogy úgy adja vissza pénzed hogy levonta belőle a vidámpark árát.
2010. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
44%

Mi a f. az az exremezés?

(és terhes lehet tőle az ember? :DDD)

2010. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsi az utólagos válaszért! Ez az extrem:

[link]

Ilyen vidámparki izé.

2010. jún. 5. 10:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!