Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csendes vagyok, mit tegyek...

Csendes vagyok, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Csendes vagyok, visszahúzódó, nehezen ellazuló, és ezek csak a rosszat hozzák rám.

Elgondolkoztam rajta és rájöttem hogy mi miatt lettem ilyen(legalábbis szerintem).

Amiatt lettem ilyen hogy mindig mamáztam meg papáztam. Gyakran jártam hozzájuk, játszottak velem, vittek mindenhova, kiszolgáltak, vettek nekem csomó játékot, ruhát, egyszóval kinyalták a seggem, semmit nem kellett tennem, semmi rossz nem ért ott. Én voltam, vagyok a kedvenc unoka, a legelső unoka. Már az óvodában is csendes voltam, de ez a suliban lett inkább gáz és most 16 évesen amikor csajoznék.

Valamit tenni akarok ez ellen mert ez így nem adja.

Olyan válaszokat nem kérek hogy ezen nem tudk változtatni,

alapból ilyen vagyko stb, NEGATÍVUMOK NEM KELLENEK, csak a zt mondjátok mit tehetek ez ellen.


2010. máj. 29. 17:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

OFF: Ki a f@szom ez a gyökér aki mindenkibe cipralexet akar tömni? Szívesen megnézném belülről.


ON: Próbálj meg lányokkal/nőkkel beszélgetni, ne is feltétlen olyanokkal akik tetszenek, csak úgy, idegenekkel, buszon, tökmindegy. Egy-egy ilyen után észre fogod venni mennyivel könnyebben megy.

2010. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
nyau
2010. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
én nem vagyok mama\papa de még a szüleim kedvence sem... de így is visszahúzódó vagyok azt tanácsolom beszélgess ismerkedj nagy levegő gombóc lenyelés neki indulás.... nem maradj ilyen mert csendlesőrűt leszel mind én... 17 éves koromba kijött minden azota következő tünetek idegbetegség agresszio depizés stb
2010. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia, 16 évesen én is ilyen voltam. Ha meg kellett szólalnom nagyobb társaságban, mintha gombóc nőtt volna a torkomban. Most 30 vagyok és már nincs ilyen gondom, bár úgy hiszem, neked most csekély vigasz, h majd kinövöd...
2010. máj. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Szoktam haverokkal lenni, majdnem minden nap, nem is vagyok az a full csendes csak félénk vagyok kicsit meg ilyesmik, főleg a csajokkal van gond :S


Fejleszteni akarom a személyiségem és úgy vagyok vele hogy ROHADJAK MEG HA NEM VÁLTOZOK, márcsak ha arra gondolok hogy mi lesz velem évek múlva ha ilyen maradok már az is motivál.

Még nem volt egy csajom sem, sokan azt hszik hogy nem is akarok csajozni, de persze ez nem igaz csak a félénkségem miatt nem mertem eddig odamenni hozzájuk.

2010. máj. 30. 12:23
 16/18 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, de én nem ilyen okból lettem ilyen...
2010. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ki volt ilyesmi helyzetben mint én, és ki tudott megváltozni? Ha valakinek van tapasztalata vagy tippje az írjonpls.
2010. jún. 2. 14:31
 18/18 anonim válasza:
Na, sikerült megváltozni? :)
2015. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!