Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csendes vagyok, mit tegyek...

Csendes vagyok, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Csendes vagyok, visszahúzódó, nehezen ellazuló, és ezek csak a rosszat hozzák rám.

Elgondolkoztam rajta és rájöttem hogy mi miatt lettem ilyen(legalábbis szerintem).

Amiatt lettem ilyen hogy mindig mamáztam meg papáztam. Gyakran jártam hozzájuk, játszottak velem, vittek mindenhova, kiszolgáltak, vettek nekem csomó játékot, ruhát, egyszóval kinyalták a seggem, semmit nem kellett tennem, semmi rossz nem ért ott. Én voltam, vagyok a kedvenc unoka, a legelső unoka. Már az óvodában is csendes voltam, de ez a suliban lett inkább gáz és most 16 évesen amikor csajoznék.

Valamit tenni akarok ez ellen mert ez így nem adja.

Olyan válaszokat nem kérek hogy ezen nem tudk változtatni,

alapból ilyen vagyko stb, NEGATÍVUMOK NEM KELLENEK, csak a zt mondjátok mit tehetek ez ellen.


2010. máj. 29. 17:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Fokozatosan szoktatod magad ahhoz, hogy ne legyél ennyire visszahúzódó. Eleinte próbálj meg aktívabb lenni, amikor egy ismerősöddel vagy, aztán egyre nagyobb társaságban. Nagyon hosszú idő, és teljesen sajnos ezt nem lehet kiölni, de 2-3 év alatt elérheted, hogy külső szemlélő ne vegye észre.
2010. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
39%
Nyisd ki a szád.
2010. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Járj többet közösségbe, szervezz magadnak (és a barátaidnak) közös programot (színház, mozi, koncert, kirándulás, pizzázás stb.), hogy aztán legyen miről beszélni.


Nem feltétlenül baj az, hogy üvegbúra alatt neveltek, mert így teljes lehetett a gyermekkorod. Valóban gyerek lehettél. De most már ezt egy kicsit tovább kell vinni, mostmár nem elégszel meg azzal, hogy mama/papa kedvence vagy, kell, hogy mások is elismerjenek. Hát tegyél érte. Biztos van valami, amiben kiemelkedő vagy, ami miatt példaként állhatsz a többiek előtt. Keresed meg, hogy mi az és legyél belőle nagyon jó.


Javasolnám azt is, ha nincs olyan kiemelkedő dolog, hogy keress egy hobbit, ami különleges, de mégsem egyedüli tevékenység. (a futás és egyéb magányos sport stb. nem jó) Fotószakkör, kerámikus szakkör, főzőtanfolyam, modellezés, falmászás, színjátszó kör, tanulj rajzolni vagy hangszeren stb.


Sok sikert hozzá! S ami fontos, hogy ez nem fog egyik napról a másikra menni, úgyhogy ne siettesd magad, ne légy türelmetlen. Kitartást!

2010. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
dettó ez van velem is :$$ 14/L én is sokat mamáztam, kinyalták a seggem, most visszahúzódó vagyok, pasihoz nem mek odamenni :(
2010. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van,nekem a szüleim nyalták ki a s*ggem,pedig sose szerettem,hogy ezt csinálják,sőt idegesített :(
2010. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
egyre többen vagyunk:D 14/L (mamázós)
2010. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%

1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A CIPRALEX ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?

Az eszcitaloprám tartalmú Cipralexet a depresszió (major depressziós epizódok) és a szorongásos zavarok (pl. a tériszonnyal járó vagy anélkül fellépő pánikzavar, szociális szorongásos zavar (szociális fóbia), generalizált szorongás és kényszerbetegség) kezelésére alkalmazzák.

Az eszcitaloprám az ún. szelektív szerotonin-visszavételgátló (SSRI) antidepresszánsok csoportjába tartozik. Ezek a gyógyszerek a szerotoninszint emelésével befolyásolják az agy szerotonin-rendszerét. Az agy szerotonin-rendszerének zavara kulcsfontosságú szerepet játszik a depresszió és a vele kapcsolatos rendellenességek kialakulásában.


Pszichiáter irja fel, és tuti lesz társaságod! Megváltozik a jellemed!

2010. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
pia
2010. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
88%
Szerintem vedd rá pár haverod/barátod, hogy menjetek el egy csendesebb, kisebb helyre. Csocsózzatok, billiárdozzatok, vagy valami. Amit szerettek csinálni.(Kivéve számítógépes szarok.) Olyat csináljatok, ami feldobja a hangulatotokat, próbáljatok ki minél több mindent, és megtaláljátok azt, amit szerettek. Minél gyakrabban járjatok el, hetente, kéthetente...egy idő után teljesen új formát fog venni az életed.
2010. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%
Mamakedvenceeee
2010. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!