Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők vették már észre...

Szülők vették már észre (kukkolás)?

Figyelt kérdés

Vették már észre szülők hogy kamasz gyerekük meg meg kukkolja őket akár fürdés vagy öltözködés közben?

Esetleg intimebb együttlét alatt (akár párban akár egyedül)?



2017. okt. 15. 10:58
 1/8 feketeszisza ***** válasza:
75%
Szia. Nem vagyok szülő,de ha ilyen 12-15 éves akkor szerintem csak érdeklődik.. Figyeljetek oda,beszéljetek vele:) Ha 15 év felett,akkor lehet gond van vele. ( Én sose csináltam ilyet.) Kiskoromba mindig szülőkkel,meg kistesóval fürödtem.
2017. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagyok rá büszke, de engem már kaptam rajta ilyesmin, nem volt belőle semmi, nem is beszéltünk róla, de azóta figyelve van erre, hogy nem fordulhasson elő mégegyszer.
2017. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
szerintem ez leginkább a szülőtöl függ, pl. ha a gyerek sokat hallja a szüleit együttlét közben akkor egy idő után kíváncsi lehet mit is csinálnak pontosan, a fürdésnél való kukkolás meg úgy gondolom normális a tizenéveseknél, egyszer lebuktam ezzel azóta nem játszok ilyet :)
2017. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Titokba sose lesekestem. Nálunk a slozi egybe volt kád/zuhanyzóval. Néha akkor mentem wc-re amikor valaki fürdött. Sose takargatták magukat. Kopogtam ha azt mondták , hogy gyere vagy szabad akkor bementem. Szüleimet 1* 'láttam' együttlét közben. 5 éves lehettem de egy szobába aludtam anyuékkal mert féltem egyedül aludni. Arra keltem , hogy apu anyun takaró rajtuk. Anyu felnézett mondta , hogy a lány felébredt. Apám leugrott anyuról.😀 Évekkel később tudtam meg mit csináltak.😀
2017. okt. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én anno 5-6 évesen reggel kijöttem a szobából és anyám még aludt. Kitakartam és felhúztam a hálóingjét és megnéztem mi van ott. Nem vette észre és azóta se tudja. Mai napig nem értem miért tettem. Ma 29 éves vagyok, teljesen átlagos férfi, feleségem és kislányom van. Nem lettem perverz vagy beteg, nincsenek efféle vágyaim azóta se. Na jó azért az asszony hálóingjét hébe-hóba felhúzom :D
2017. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Topi40 válasza:
Én is láttam 1x őket... Nincs benne semmi ez egy emberi kapcsolattartás.. Mi is fogjuk csinálni az tény. Anyámat láttam már nem egyszer, mert igazából nem érdekli meg engem sem tehát ez van :D Apámat soha nem láttam még úgy, de nem is szeretném meg Ő se nagyon.
2017. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2017. nov. 25. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az első perctől nem takarjuk magunkat,így ez már természetes nálunk nem lesekszik. 36N
2017. nov. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!