Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mossa apám az agyamat...

Miért mossa apám az agyamat évek óta?

Figyelt kérdés
Ilyeneket mond 15 éves korom óta kb. hogy elmebeteg vagyok, hogy nem vagyok normális, hogy keressek orvost, hogy én csak egy suttyónak fogok kelleni, és csúnya , obszcén kifejezésekkel is illet. Na most ez agymosás az ellen, hogy elégedett legyek magammal, és jó érezzem magamat. Miért csinálja ezt? Miért beszél így velem. Ha kell, ha nem ezt hallgatom, hogy megjegyzéseket tesz rám. Nagyon rossz, emiatt nem is nagyon találok magamnak pasit, aki kolmolyan venne, mert mind látja, hogy milyen kis önbizalomhiányos vagyok, és nem tisztelnek, és csak arra kellek nekik. Nem akarok tovább ebben az ördögi körben lenni! Pasit akarok, aki majd szépen beszél velem, és feleségül vesz, és majd szülök nekik gyerekeket. De csak egyszer is hallaná valaki, hogy apám hogy beszél velem, akkor egyből leértékelődnék a szemében...
2010. máj. 29. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak van valami kiváltója. Mit csinálsz mielőtt ezt mondja?
2010. máj. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Semmit. Elmondom a véleményemet valamiről, de nézd meg a miért dodtak ki otthonról kezdető kérdést, is amit ma tettem fel, akkor talán jobban érted.
2010. máj. 29. 00:10
 3/10 anonim ***** válasza:
tarts ki mindenképp, tényleg keress valaki pasit akivel együtt tudsz lenni/lakni úgy sokkal könyebb fizetni az albérletet is, könyebb élni. Elolvastam a másik kérsédes is, sztem kerüld a családod minél jobban, ők már nem fognak változni, bármit csinálsz. Felsőfokú nyelvvizsgával embert hülyének nevezni...Ne hallgass rájuk. Elég rosz lehet így elkezdeni az önálló életet egyedül, a család támogatása nélkül :S Kitartás! 24/F
2010. máj. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én teljes mértékben átérzem amit érzel, nekem az anyám műveli ugyanezt. Minél előbb hagy ott az apádat, vagy lehet, hogy orvosi kezelésre szorul és tudod kezeltetni.

18/F

2010. máj. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Apuka prosztó.
2010. máj. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, nekem is ilyen volt anyám, aztán jól elköltöztem, a párommal együtt lakom, és ez így tök jó, mert ő szeret. Anyámmal kb kéthavonta egyszer találkozom, de akkor is mérgesen vagy bőgve jövök el onnan, szóval szerintem is ha teheted menj el tőle jó messzire.
2010. máj. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudom milyen érzés, engem a volt férjem nevezett hülye gyereknek, hülye parasztnak. Nagyon belém sulykolódott ez a két megalázó, és embert pusztitó szó. Aztán a gyes alatt jelentkeztem újságíró főiskolára, amit elvégeztem, és amikor megjelent a legelső cikkem, a pofájába vágtam az újságot. - Na itt a hülye gyerek! És olyan írdatlan kiabálásba kezdtem el vele, még a szomszédok is meghallották. Akkor már nem érdekelt semmi, visszanyertem az önbizalmamat hosszú évek után. És hamarosan el is váltam tőle.
2010. máj. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon rossz érzés, mintha az ember úgymond hajléktalan lenne.

Egyébként azt sem mondhatja, hogy ezzel ösztönöz, mert a anulást is magamtól csinálom, és nem azért mert ő kéri, vagy valami. Sőt, jobban is mennek a dolgok, amíg ők nincsenek a képben.

Szóval az, hogy hazamegyek 2 hetente, vagy pár naponta, és első alkalmakkor rendesen beszélnek, de utána kezdődik előről az egész.

Ez nem lehet a szavajárása egy szülőnek, hogy mi a f....nak jöttél ide, meg hogy menj már el a halál ...jára.


Ráadásul egy másik szomszédunk, aki cigány, egy nő, azt mondta anyukámnak, hogy szerinte én biztos, hogy öngyilkos leszek. Hogy mondhat ilyet valaki egy anyának? Milyen rosszindulatú? És akkor ilyenkor ha egy ilyet megemlítek apámnak, nemhogy átmenne és ezt a nőt küldené el a fenébe, hanem még velem kiabál, tehát ki sem áll mellettem, ugyanúgy jó viszonyban vannak. Ja igen, ez a másik: a szomszédok is , gyerekkorom óta lekezelően beszélhetnek velem, mert apám megengedi nekik, és ezek nem ám tanult emberek, hanem műveletlen, bunkók, akik csak irígységből folyton megbántanak! Ne ez milyen?

2010. máj. 29. 17:43
 9/10 anonim válasza:

Inkább az albérlet/társbérlet.

Ne ezen rágódj, költözz el.

Nem lesz olcsó de a tied lesz, és nem kell hazajárnod ha nem akarsz.

2010. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már elköltöztem sok évvel ezelőtt, nagyon nehéz egyedül fizetni az albérletet, és így sajnos előfordul, hogy pénzt kell kérjek tőle, emiatt úgymond az egész ugyanúgy megy. Ordítozik a telefonban, csúnyán beszél velem, legutóbb megint majdnem megütött. A széket is felemelte, és azt mondta, hogy takarodjak ki a szobából, és ennél sokkal durvább obszcén szavakkal is szokott illetni.

Az a baj, hogy van amikor sikerül fél évre, vagy pár hónapra megszakítani a kpcsolatot, de utána megint elkéri a számomat, és van amikor hívogat telefonon hülyeségek miatt, és ettől is nagyon rosszul érzem magamat.

Sokszor lelkiismeretfurdallást próbál bennem kelteni azzal, hogy nem törődök az anyámmal, meg ilyenek.

2010. máj. 31. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!