Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis hogy anyu igy neveli...

Normalis hogy anyu igy neveli az unokajat?

Figyelt kérdés

Mindennek masodpercre pontosan kell tortennie...

Nem engedi hogy kivigyem a tescoba es vegyunk slimehoz hozzavalokat amit szeretne csinalni a gyerek,itt ordibal velem hogy pontban delben mar aludnia kell egy 4,5 eves gyereknek....

Rohadt idegesito.. fel ora alatt megfordulnank de nem vihetem ki mert delben pontban aludnia kell...

Szerintetek? Ti hogy nevelitek a gyereketeket?

21/L


2017. okt. 8. 10:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
59%

Miért pont délben kell aludnia, egyáltalán tud aludni az a gyerek ebben az idõben?


Nem normális amit az anyud csinál.

2017. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%

Olyan könnyen dobálóznak itt a gyámhatósággal. Azért ennél sokkal nagyobb bűnt kell elkövetni a nagymamának, hogy ráhívják.


Egyébként ez a pontban ekkor, pontban akkor nagyon rossz szisztéma. Főleg, hogy fél óra alatt megfordulnátok.

Ne hagyd magad!

2017. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%
Gyamhatosag? Anyuka orul, hogy atpasszolhatja a gyereket hetvegere. Nagymama nem feltetlen rosszat akar, hanem rendet, valami allandot amit a gyerek tanuljon meg. Gondolom anyukanal ez nincs meg, nagyi rendet akar tenni, csak nem tudja hogyan.
2017. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
64%
Nem normális hogy a nagyi neveli az unokáját- Ugyanis az a SZÜLŐK dolga. ha meg rálőcsölik a mamára, akkor ne sírjon a szájuk hogy oldja meg a nevelést a nagyi. Ne csak akkor legyen jó a mama ha ki lehet használni.
2017. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk nincs délben alvás, korainak érzem, de ha anyósomnál vannak, akkor fél 12-kor ebéd az asztalon, a kicsi legkésőbb negyed 1-kor ágyban, este 7-re tutira megfürödtek már, és 8-ra bealszanak unalmukban, mert pizsamában tévézhetnek max az ágyban, míg idehaza 9 körül van takarodó. Én is túlzásnak érzem, de ha a mamának így kényelmes, akkor ehhez igazodnak, amikor ott vannak. Semmi baja nem lesz az unokaöcsédnek sem. Amúgy téged nem ugyanígy nevelt anyukád? :)
2017. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
27%
Hányas a gyerek anyjának az IQ-ja? :D
2017. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

A-a engem nem.

Engem hurcibalt jobbra balra mindig. Sosem voltam otthon kb.

2017. okt. 8. 13:03
 18/23 anonim ***** válasza:
53%

És miért van minden hétvégére lepasszolva a gyerek? Hol vannak a szülei?

Nagyanyádat se értem, miért kéne pont délben aludni a gyereknek? Van, aki 5 évesen már egyáltalán nem alszik napközben, nemhogy DÉLBEN... ráadásul ebéd után, hadd fájjon a hasa később. Istenem.

A probléma az nálatok, hogy akinek kéne (a saját szülei), ők nem nevelik a gyereküket, te gondolom csak játszani szeretsz vele, öreganyád meg bekattant, mert nyugdíjas napjait pihenés helyett 0-24-ben gyerekneveléssel kell töltenie...

2017. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
86%
Kerdezo, a te hurcolasodat akarja nagyi most kijavitani. Nyugalmat akar a gyereknek biztositani. Ugy erzi, a te nevelesed elszurta.
2017. okt. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
38%
Nem normális.. 2 gyerekem van. A nagy akármit csináltam ,2kor aludt el. A kicsi meg már 11kor..
2017. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!