Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne őt leállítani?

Hogyan lehetne őt leállítani?

Figyelt kérdés

anyám állandóan piszkál,elhord mindennek,ha vagyunk vkinél,v vannak nálunk,akkor mindig dícsérget,meg minden,mindig kiabál,ugat,nem enged el sehova,nem akar dolgozni,hónapok óta nem mosogat,alig főz,azt mondja rám hogy k*rva,p*csa,dilis,stb..és nem tudom miért! beszélni nem lehet vele,bekattan,és nem lehet leállítani! volt mikor éjfélkor ment takarítani,olyan égő vele menni akárhova,mindenkinek beszól,lusta,stb..néha komolyan fejbe tudnám rúgni! :@

amiko 40 fokos lázzal feküdtem itthon,és kértem tőle gyógyszert,nem hozott be,azt mondta hogy emeljem meg a p*csámat,és hozzak magamnak,mikor világomat nem láttam,olyan beteg voltam!

velünk jön suliba egy darabig kocsival,apum viszi be dolgozni,és mindig 45 körül(7:45) körül kezd el öltözni,meg sminkelni,és mindig későn érünk be! olyan nagy szája van!! olyan mint egy gyerek,ha kapunk vmi gyerek cuccot,akk őis eltesz belőle,mesét néz,tiszta szánalom!

néha meg sajnálom hogy sokat dolgozik,ha van ideje,vagy olyan kedve van!


2010. máj. 28. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
itt nem csak anyukáddal vannak bajok:-S
2010. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 kérdésem lenne hány éves anyád? és te hány éves vagy? ha leírod talán könnyebb lessz az útba igazítás :)
2010. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Micsoda családi kör, megnéznélek titeket egyszer. :D

Persze ugye te semmiben nem vagy hibás, minden csak anyád hibája, minden ok nélkül történik...

2010. máj. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz magadba kislány az a nő szült meg nevelt fel és tart el a mai napig hogy beszélhetsz igy róla?
2010. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!