Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan lehetne...

Szerintetek hogyan lehetne leállítani? Vagy magától leszokik?

Figyelt kérdés

Van egy 14 éves öcsém és állandóan verekszik. Már a szüleim sokszor leszidták, mert nem egyszer lett belőle nagyobb baj. Ma is elkezdett verekedni és haza is küldték, mert a másik gyereknek betört a feje, neki meg eltört a keze. Nem tudom mit fognak hozzá szólni...pedig ez már azt hiszem a 3. suli ahová jár (a többiből kirúgták verekedés miatt..).

Mik lehetnek a következményei? Szerintetek be fogja fejezni? Már kiskora óta ilyen verekedős.

17/L


2010. máj. 28. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
a szidáson kívül tettek a szüleid valamit az öcséd viselkedéÉRT és nem ellene?szakember, beszélgetés stb......
2010. máj. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ide szakember kell, gond van az öcséddel, nem is kicsi


sztem pszichológus, ha az nem elég, akkor pszichiáter

2010. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%

törd el a lábát, vagy a másik kezét, addig is nyugtotok lesz tőle, nem fog verekedni :)


esetleg állami gondozásba kéne adni, vagy tőrbe csalni és börtönbe küldeni.

2010. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetekben komoly oka van annak, hogy egy gyerek ilyen agresszív. Pszichológussal kellene beszélni erről, az tudna segíteni.


A megoldás nem az, amit az a nyomorék 11:28-as írt. Nem eldobni kell azt, aki problémás, hanem segíteni neki/rajta.

2010. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahol laktunk ott a szomszéd gyerek volt ilyen problémás. mERT UGYANIS AZ ANYUKA GYEREKKORÁBAN ÉS még álltalános iskolás korában is csatos nadrágszijjal verte szegényt. De úgy még a hallócsontja is eltört. Iszonyú piszok rosz gyerek volt, de csak azért is, és csak azért is bosszút állt így az anyján. Aztán az iskola elküldte pszichiáterhez, ahol rendszeres kezelés és kontroll ellenőrzés után a gyermek rendbe jött. Én nem szóltam bele a nevelésébe, viszont azt egy életre megtanultam, hogy a saját gyermekemet abszolút nem így neveltem.
2010. máj. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!