Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyítsam be, hogy...

Hogyan bizonyítsam be, hogy nem csaltam meg?

Figyelt kérdés

Írtam exemnek egy levelet az egyik közösségi oldalon. (Hazugságokat terjeszt rólam, ezért írtam neki, hogy hívjon fel mert beszélni akarok vele!) Párom ezt meglátta, és azt hiszi megcsaltam. Szeretném tisztázni a dolgokat, de nem tudom hogyan.


(Azért akartam a páromat ebből kihagyni, mert ő azonnal felkereste volna az exemet, és összeveri. Ezt szerettem volna elkerülni, ezért tartottam titokban, hogy miket pletykál rólam az ex!)


2010. máj. 27. 18:11
 1/7 A kérdező kommentje:
* Exemnek sok roma barátja van, akik megvernék a páromat, ezért nem szeretném ha a párom próbálna az exemmel beszélni.
2010. máj. 27. 18:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg a párodnak,hogy miket irkál rólad az exed.És ha megveri?Így járt!Legközelebb nem szórakozik veled.

Vagy most jobb,hogy fasírtban vagytok?Mert azt hiszi,hogy megcsalod?

2010. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem az érdekel, hogy az exet összeveri. Csak az ex haverjai meg elverik a páromat. (Romák, tehát őt megteszik...)


Nem ad esélyt arra sem, hogy megmagyarázzam.

2010. máj. 27. 18:28
 4/7 anonim válasza:
100%
Szia!Szerintem is mondd meg a barátodnak hogy meg tudod mutatni miket írkál rólad az ex, de előtte magyarázd el neki miért nem szeretnéd, ha megverné őt és kérd meg hogy bízzon benned, hiszen nincs oka féltékenykedni.
2010. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Mi a tanulság? Romák a romáknak valók, fehérek a fehérekneek! Nem vagyok rasszista, de szerintem eddig a fehér-roma párosból semmi jó nem sült soha ki (tapasztalat...)

Beszéld meg a pároddal, és közöld a sráccal, hogy álljon le, ha nem teszi, akkor meg ne foglalkozz vele. majd abbahagyja.

2010. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hátha később lenyugszik és hajlandó meghallgatni.
2010. máj. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem írtam, hogy az ex roma volt. (mert egyébkÉnt az ex is FEHÉR!)

És a pletykákat nem írja, hanem mondja. Ezt se tudom bebizonyítani. :(

2010. máj. 28. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!