Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy férfit...

Hogyan lehet egy férfit leszoktatni az ujjszopásról?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennek tuti valami lelki oka lehet. Előbb próbáld meg ki"szedni" belőle, hogy milyen trauma érhette, vagy miért rögzülhetett benne ez a szokás. Ha megvan a probléma forrása,és azon tudsz segíteni, akkor ez a szokása is abba fog maradni.

Amúgy hány éves? És milyen viszonyban álltok?

2010. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

XD


hol lakik? diliházban?

2010. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek is mint a körömrágásnak valamilyen lelki okának kell lennie. Ezt kell kideríteni.
2010. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Hogy kaptad rajta??
2010. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

aki nem ir normalis valaszt ne vegy rola tudomast!!!!

nekem is volt 15 eves koromig,aztan mikor osszejottem a parommeal ennek mar 8 eve akor leszoktam rola,de tudatomon kivul.

sehogy majd egyszer tortenik vele vmi amit lehet majd meg o sem fog tudni hogy pontosan mi es egyszer csak elhagya.

2010. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Én 20 éves vagyok és állítólag éjszaka néha én is szopom az ujjam, tök cink, de nem tudok vele mit csinálni. Anyukámat kérdeztem és azt mondta, hogy akkor kezdtem el szopni az ujjamat amikor 3 éves voltam és mamám meghalt, velünk élt együtt kiskoromban és minden reggel vele aludtam és nagyon nehezen viseltem az egészet, plusz még tesóm is megszületett és irigy voltam rá, hogy őt cumisüvegből etetik meg minden, nekem meg nem lehetett. Szóval én így szoktam rá "nagyobb" koromban az ujjszopásra.

Amúgy nem hiszem, hogy valamit is lehetne tenni, mert velem álmomban történik ez,(általában amikor valami bánt) azt meg nem igazán tudom kontrollálni...

2010. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hmm...ez tényleg elég kellemetlen helyzet lehet!Szerintem keressetek fel egy lélekbúvárt,vagy kinenziológust/nővérem az,megkérdezem!/

tényleg megkell találni az okát én is ezt mondom,merhátha t nem kellemesa amikor az ember egy társaságban mondjuk haverokkal sátoroznak...nem mer elaludni,mert attól fél esetleg lefényképezik így...

2010. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de szerintem sehogy :( én mióta az eszemet tudom tövig rágom a körmöm, 12 éves korom óta folyamatosan pszichológiai kezelésre járok, mégsincs nemhogy eredmény, még elörelépés sem! Mint ahogy a pánikbetegségemmel sem tud senki semmit kezdeni. És most a kislányom miatt bajban vagyok hogy megmaradtak ezek.

Szerintem fogadd el, hogy ezt csinálja, más választásod nem nagyon van:(

22/L

2010. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért baj az, csak mindig mossa meg a kezét amikor hazaér, amúgy meg biztos te is szoktad neki szopogatni, csak nem az ujját.
2010. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!