Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Annyira nem...

Mit tegyek? Annyira nem tudom, hogy lenne helyes?

Figyelt kérdés
Június 11-én lenne az első ovis kirándulás családi a kislányomnak. De közben meghalt a férjem nagybátyja, és neki pont aznap lesz a temetése 13órakor. Tudom első a temetés, de valahogy mégis azt érzem, h. a kirándulás olyan jó lenne a kislányomnak....pláne hogy utána szept-ig nem is megy oviba....és vannak olyan társai akik már nem fognak ide járni stb.
2010. máj. 27. 16:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%

Úgy tűnik én vagyok az egyedüli aki úgy véli, hogy Neked is illene ott lenni a temetésen. De ez csak egy vélemény.

A kislány nem tud menni nélküled? Gondolom nem minden gyerekkel megy a szülő.

2010. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%

Ovis kirándulásra már hogyne menne a szülő? Velem mindig jöttek.

Szerintem kérdezz rá a férjednél, hogy mit gondol erről.

Szerintem inkább érezze magát jól a gyerek, ilyenbe még úgyse volt része.Menjen kirándulni.Téged is lehet valahogy "nélkülözni" pláne, ha annyira nem is ismerted a nagybácsit.

2010. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ismertem a Nagybátyot, én inkább Apósomat tisztelném meg azzal, ha elmegyek(az ő testvére volt).

Annyira nehéz, mert a kirándulst is már régóta szervezik, még én mondtam az időpontot, és hajóval mennénk a Margitszigetre, tehát még úgy is különlegesség egy gyereknek....annyira fáj a szívem..

2010. máj. 27. 21:24
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
Egyértelmű, hogy a gyerekkel mennék. ÉS azt gondolom, hogy ezt bárki megértené a családomból... Nálunk is nemrég volt a férjem családjából temetés, nekem hat hónapos volt a fiam, de nem mentem el, hanem itthon maradtam vele, pedig az én családomból több emberre is rá tudtam volna bízni, de nem bíztam rá senkire, és mindenki megértette, hogy ez így természetes. Amúgy a férjem unokatesójának a felesége volt. Pedig hozzám viszonylag közel állt...
2010. máj. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%

Emberek, szövegértés, ott van a kérdésben, hogy családi! Mondjuk a kérdező is jobban ügyelhetett volna a helyes fogalmazásra, de mindegy, aki odafigyelt, az így is felfogta a lényeget.

Szerintem az elhunyt sem akarná, hogy a kislányod miatta maradjon le a kirándulásról. Mert gondolom, egyedül azért nem küldöd el kirándulni, biztos rosszul is érezné magát, ha mindenki mással ott lenne a családja, csak vele nem. Nem hiszem, hogy a férjed ezt nem értené meg, próbáld neki elmagyarázni!

2010. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ok, ha tényleg nem érthető egyből az írásom, csak akkor épp olyan "mérges" voltam az életre...

Még meg sem elmítettem a férjemnek, h. esetleg én elmennék a kislányommal....még hagyom kicsit ülepedni a dolgokat. Köszi a sok választ!!

2010. máj. 28. 10:47
 17/17 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, megemlítettem a férjemnek, h. mi lenne ha...és egyből mondta, persze, menjek.:)))Örülök neki, de az lett volna az igazi, ha ő is el tud jönni, de így is jobb, mint a semmi.
2010. máj. 28. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!