Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Annyira nem...

Mit tegyek? Annyira nem tudom, hogy lenne helyes?

Figyelt kérdés
Június 11-én lenne az első ovis kirándulás családi a kislányomnak. De közben meghalt a férjem nagybátyja, és neki pont aznap lesz a temetése 13órakor. Tudom első a temetés, de valahogy mégis azt érzem, h. a kirándulás olyan jó lenne a kislányomnak....pláne hogy utána szept-ig nem is megy oviba....és vannak olyan társai akik már nem fognak ide járni stb.
2010. máj. 27. 16:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

végülis a kislányod nem olyan közeli rokona a nagybácsinak, sztem inkább engedd el a kirándulásra!

2010. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egy ovis kislánynak semmi keresnivalója egy temetésen. Menjen csak kirándulni! :)
2010. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerencséd is van,hogy jött ez a kirándulás,máskülönben ki vigyázna rá,ha mindenki a temetésen van?Vagy úgy gondoltad,hogy viszed magaddal,hadd nézze,amint földet lapátolnak az öregre?Menjen kirándulni.
2010. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Elsőnek: Gondolom, ha családi kirándulás, akkor nem az a kérdés, hogy a gyerek menjen-e, hanem hogy az anyuka kirándulásra menjen vagy temetésre.


Kérdezőnek: Szerintem ha jó volt a kapcsolatod azzal, aki meghalt, akkor mindenképp menj el a temetésre, de ha nem volt olyan közeli hozzátartozó, akkor inkább a lányoddal menj kirándulni! Ezt már neked kell tudnod, milyen volt a kapcsolatotok. Esetleg beszélj erről a férjeddel, ha még nem tetted volna.

2010. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
szerintem az a probléma hogy ovis családi kirándulás tehát a szülőknek is ott kellene lenni de nekik meg temetésen is kell lenni. Beszéld meg a többi rokonnal lehetne hogy te kirándulsz a férjed temetésre megy vagy forditva. Szegény bácsika már halotta de egy gyereknek nagy élmény a kirándulás. Persze tudom a tisztelet is fontos! Ha meg kirándultok kegy koszorut a nevetekben azért küldhettek vagy később kimehettek
2010. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Sztem is az lenne talán a leg jobb megoldás ha a férjed elmenne a temetésre,te pedig a kirándulásra.
2010. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
A férjed felé kell csak szerintem megfelelned, nem a rokonság felé, ő pedig biztos veled egyetértésben azt szeretné, hogy a kislányotok ne maradjon le a kirándulásról. Így ha megtudjátok beszélni, te menj a kirándulásra, ő pedig a temetésre.
2010. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Úristen, hogy gondoltátok, h. az a kérdés, h. a lányom menjen e a temetésre. A 17:10-es válaszadónak köszönöm, ő jól értelmezte a kérdést.

Igazából hozzám nem állt közel...

2010. máj. 27. 17:57
 9/17 A kérdező kommentje:

Látom a többiek is már értik a helyzetemet.

Én is még erre gondoltam, h. én megyek kirándulni a férjem meg a temetésre, de sztem a férjemnek ez nem fog tetszeni, meg a családnak sem.:((Annyira dühítő ill. nem is tudom megfogalmazni...

2010. máj. 27. 17:59
 10/17 anonim válasza:
78%
Nyugodtan mehetel a kislányoddal kirándulni. A gyerek a fontosabb, a nagybácsit eltemetik nélküled is, és elegen lesznek akik elbúcsúztatják. Ezt bárki, megértheti.
2010. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!